sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Kawęczyn: Od lat kroczą we dwoje małżeńskim szlakiem. Aż 13 par świętowało jubileusz.

Kawęczyn: Od lat kroczą we dwoje małżeńskim szlakiem. Aż 13 par świętowało jubileusz.
 

W dniu 6 lipca 2021 r. pary małżeńskie z gminy Kawęczyn które w roku ubiegłym świętowały Jubileusz 50, 60 oraz 65-lecia pożycia związku małżeńskiego.

Przykładem lat minionych szanownych Jubilatów zaproszono do zajazdu "Zapiecek" w Rzymsku gdzie przedstawiciele gminy w osobach Wójta Jana Nowaka oraz Przewodniczącego Rady Gminy Piotra Geblera wszystkim jubilatom wręczono modale, upominki i kwiaty. Z uwagi na ograniczenia pandemiczne 13 par małużeńskich z gminy Kawęczyn dopiero w tym roku mogło spotkać się by upamiętnić Złote, Żelazne oraz Diamentowe gody.

reklama

Złote gody czyli 50-rocznicę ślubu w 2020 r. obchodzili Państwo Marianna i Jan Adamczykowie, Grażyna i Henryk Dewiccy, Jadwiga i Eugeniusz Durmanowie, Jadwiga i Tadeusz Gilowie, Irena i Mieczysław Jaśkiewiczowie, Stanisława i Stanisław Jaworscy, Jadwiga i Stanisław Kapłonkowie, Irena i Stanisław Matczakowie, Elżbieta i Kazimierz Ruskowie, Jadwiga i Stanisław Szczecińscy.

Diamentowe gody czyli 60-tą rocznicę ślubuw 2020 r. obchodzili: Państwo Janina i Henryk Goślińscy oraz Krystyna i Stanisław Końciakowie. Żelazne gody czyli 65-tą rocznicę ślubu w 2020 r. obchodzili Państwo Józefa i Józef Nyckowie.

fot. Gmina Kawęczyn

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Podobne artykuły

Złote Gody w Przykonie. Sześć par z gminy...

Złote Gody w Przykonie. Sześć par z gminy świętowało...

4 lip.
Zasady w związku - dlaczego są ważne?

Zasady w związku - dlaczego są ważne?

3 lip.
Siedemnaście złotych medali i jedne diamenty....

Siedemnaście złotych medali i jedne diamenty....

23 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama