czwartek 23 września 2021

Bogusława, Liwiusza, Tekli

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Mistrz spotkał sie z samorządowcami. Wizyta Kamila Gardzielika w UM Dobra.

Mistrz spotkał sie z samorządowcami. Wizyta Kamila Gardzielika w UM Dobra.
 

We wtorek 27 lipca 2021 r. w Urzędzie Miejskim w Dobrej gościł Kamil Gardzielik, który dwa tygodnie wcześniej wygrał walkę wieczoru podczas Challenger’s Boxing Night by GIA 2,. Gala odbyła się w Hali Widowiskowo - Sportowej w Turku a Gmina Dobra była jednym z głównych patronów wydarzenia.

Podczas wizyty, najbardziej rozpoznawalny bokser z powiatu tureckiego złożył autografy na szalikach przygotowanych specjalnie na galę Challenger’s Boxing Night by GIA 2. W planach jest wystawienie wspominanych szalików na licytacje, które będą przeprowadzane w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy w przyszłym roku.

reklama

Na koniec przedstawiciele gminy Dobra w osobach Burmistrza Tadeusza Geblera, Wiceburmistrza Przemysława Tomczaka oraz Przewodniczącego Rady Tomasza Gila życzyli Kamilowi dalszych sukcesów zarówno na ringu zawodowym jak i w życiu osobistym.

fot. UM Dobra

Podobne artykuły

Gardzielik wygrywa jednogłośnie na punkty....

Gardzielik wygrywa jednogłośnie na punkty....

10 lip.
Ceremonia ważenia przed Galą Boksu....

Ceremonia ważenia przed Galą Boksu. Zaprezentowano...

8 lip.
Wideo:

Wideo: "Tu będą padać bomby największego kalibru!"....

7 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama