Dni Turku i Gminy Turek już za 3 dni!

czwartek 05 sierpnia 2021

Emila, Karoliny, Kary

13°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Ceremonia ważenia przed Galą Boksu. Zaprezentowano oficjalny szalik wydarzenia

Ceremonia ważenia przed Galą Boksu. Zaprezentowano oficjalny szalik wydarzenia - fot. Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl
fot. Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl 

Cały czwartek 8 lipca br. upłynął w powiecie tureckim na większych i mniejszych akcjach promocyjnych dzisiejszego wydarzenia jakim będzie Wielka Gala Boksu Zawodowego w Turku. Kulminacją było oficjalne ważenie zawodników w Lush Life.

Już od samego rana w ramach akcji promocyjnych "GIA Challenger's Boxing Night" na której swoje walki stoczą także pięściarze z powiatu tureckiego odbywały się spotkania i briefingi. Warto tu wspomnieć o prezentacji gadżetów przygotowanych specjalnie na to wydarzenie w tym m.in. szalika dla kibiców Kamila Gardzielika. W Dobrej przed siedzibą firmy Lanko zaprezentowane przygotowane przez firmę KREDKA z Turku oficjalne szaliki z logotypami głównych promotorów gali. Prezentacji dokonał Starosta Turecki Dariusz Kałużny oraz Burmistrz Dobrej Tadeusz Gebler.

reklama

Kulminacją czwartkowych akcji była oficjalna ceremonia ważenia zawodników piątkowej "GIA Challenger's Boxing Night". Całość wydarzenia była transmitowana online (link do transmisji wideo) z centrum sportu Lush Life przy ul. Glicensteina 1. Ważenie przebiegało w w spokojnej atmosferze, nie odnotowano żadnych incydentów, które często towarzyszą tego typu wydarzeniom.

Przypomnijmy, już dziś Wielka Gala Boksu Zawodowego w Turku - Challenger's Boxing Night o godz. 18.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Turku. Zaplanowanych jest kilkanaście walk. 7 walk bokserskich będzie można także obejrzeć na antenie TVP Sport. Początek transmisji na żywo w piątek 9-go lipca o godzinie 21.00.

fot: Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl

Podobne artykuły

Mistrz spotkał sie z samorządowcami. Wizyta...

Mistrz spotkał sie z samorządowcami. Wizyta Kamila...

28 lip.
Gardzielik wygrywa jednogłośnie na punkty....

Gardzielik wygrywa jednogłośnie na punkty....

10 lip.
Wideo:

Wideo: "Tu będą padać bomby największego kalibru!"....

7 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama