niedziela 05 grudnia 2021

Kryspiny, Norberta, Sabiny

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Konkurs na najlepszą nalewkę, konferencja oraz moc atrakcji w ramach "Kultury ze smakiem"

Konkurs na najlepszą nalewkę, konferencja oraz moc atrakcji w ramach
 

Turkowska Unia Rozwoju zaprasza do konkursu ph. "Kultura ze smakiem" skierowanego do organizacji pozarządowych, w tym dla kół gospodyń wiejskich, stowarzyszeń i fundacji oraz liderów działających na obszarach gmin powiatu tureckiego oraz gminy Goszczanów.

Konkurs rusza po rocznej przerwie i odbędzie się w najbliższą sobotę 28 sierpnia w siedzibie LGD TUR w Krwonach 32 (gmina Brudzew). W tym roku tematem konkursu będą nalewki, a w jury zasiądą przedstawiciele samorządów z naszego regionu. Tegoroczną edycję uświetni także konferencja dedykowana organizacjom pozarządowym nt. możliwości uzyskania wsparcia finansowego i merytorycznego ze środków zewnętrznych, podczas której zostaną także zaprezentowane – usługi Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych, Fundacji ze Smakiem oraz działalność dwóch prężnie działających na naszym terenie organizacji.

reklama

Ale to nie wszystko. Także w sobotę w ramach wydarzenia odbędą się warsztaty garncarskie, wikliniarskie oraz kulinarne. Dla najmłodszych atrakcją będzie z pewnością Dziecięca Wioska Rzemiosła. Będzie także szansa na posmakowanie produktów lokalnych a także obejrzenia dwóch filmów - "Corgi, psiak królowej" oraz "Faceci do kuchni".

-Mamy nadzieję, że powyższa forma integracji, wymiany wiedzy i doświadczenia, spotka się z Państwa uznaniem i na stałe zagości w naszym kalendarzu imprez -informują organizatorzy. Warto już dziś zaplanować sobotę tak aby skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Turkowską Unię Rozwoju. Przypominamy - Siedziba LGD TUR Krwony 32, gmina Brudzew - "Kultura ze smakiem" - od 14.00 do 20.00

Konkurs na najlepszą nalewkę, konferencja oraz moc atrakcji w ramach

Podobne artykuły

Bożonarodzeniowy Kiermasz już niebawem - będzie...

Bożonarodzeniowy Kiermasz już niebawem - będzie...

12 list.
Wideo:

Wideo: "Dla takich chwil warto żyć..." czyli...

5 list.
Władysławów. Uroczyste otwarcie miasteczka...

Władysławów. Uroczyste otwarcie miasteczka ruchu...

23 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama