niedziela 19 września 2021

Januarego, Konstancji, Leopolda

8°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Biblioteka w Dobrej z dofinansowaniem w ramach programu "Kraszewski. Komputery dla bibliotek"

Biblioteka w Dobrej z dofinansowaniem w ramach programu
fot. UM Dobra 

Biblioteka Publiczna w Dobrej otrzymał wsparcie finansowe w ramach programu „Kraszewski. Komputery dla bibliotek”. W ramach naboru złożonych zostało 480 wniosków, w tym 433 wnioski poprawne formalnie.

Instytut Książki ogłosił wyniki naboru do Programu „Kraszewski. Komputery dla bibliotek”. Jak informuje Urząd Miejski w Dobrej wniosek złożony przez Bibliotekę Publiczną w Dobrej w ramach współpracy z UM Dobra został rozpatrzony pozytywnie i zostało przyznane wnioskowane dofinansowanie w wysokości 12 700 zł.

reklama

O dofinansowanie w ramach programu mogły ubiegać się samorządowe instytucje kultury będące samodzielnymi bibliotekami publicznymi oraz samorządowe instytucje kultury, w skład których wchodzą wyodrębnione organizacyjnie biblioteki, dla których organizatorem jest gmina wiejska, gmina wiejsko-miejska lub gmina miejska. Celem programu jest zapewnienie zrównoważonego dostępu do technologii teleinformatycznych i wyrównanie szans mieszkańców miejscowości w gminach o najniższych dochodach podatkowych na jednego mieszkańca poprzez wyposażenie bibliotek w tych gminach w nowoczesny sprzęt komputerowy.

źródło: UM Dobra

Podobne artykuły

Dofinansowanie na zakup samochodu...

Dofinansowanie na zakup samochodu transportowego dla...

8 wrz.
1.500.000 zł dla Gminy Przykona na gospodarkę...

1.500.000 zł dla Gminy Przykona na gospodarkę...

2 wrz.
W Tuliszkowie powstaje kino społecznościowe....

W Tuliszkowie powstaje kino społecznościowe. Ruszyły...

25 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama