Szukasz książek do liceum, technikum, podstawówki? A może coś do poczytania dziecku?

piątek 19 sierpnia 2022

Emilii, Julinana, Konstancji

25°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Biblioteka w Dobrej z dofinansowaniem w ramach programu "Kraszewski. Komputery dla bibliotek"

Biblioteka w Dobrej z dofinansowaniem w ramach programu
fot. UM Dobra 

Biblioteka Publiczna w Dobrej otrzymał wsparcie finansowe w ramach programu „Kraszewski. Komputery dla bibliotek”. W ramach naboru złożonych zostało 480 wniosków, w tym 433 wnioski poprawne formalnie.

Instytut Książki ogłosił wyniki naboru do Programu „Kraszewski. Komputery dla bibliotek”. Jak informuje Urząd Miejski w Dobrej wniosek złożony przez Bibliotekę Publiczną w Dobrej w ramach współpracy z UM Dobra został rozpatrzony pozytywnie i zostało przyznane wnioskowane dofinansowanie w wysokości 12 700 zł.

reklama

O dofinansowanie w ramach programu mogły ubiegać się samorządowe instytucje kultury będące samodzielnymi bibliotekami publicznymi oraz samorządowe instytucje kultury, w skład których wchodzą wyodrębnione organizacyjnie biblioteki, dla których organizatorem jest gmina wiejska, gmina wiejsko-miejska lub gmina miejska. Celem programu jest zapewnienie zrównoważonego dostępu do technologii teleinformatycznych i wyrównanie szans mieszkańców miejscowości w gminach o najniższych dochodach podatkowych na jednego mieszkańca poprzez wyposażenie bibliotek w tych gminach w nowoczesny sprzęt komputerowy.

źródło: UM Dobra

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

To będą szatnie na medal! Trwają wakacyjne...

To będą szatnie na medal! Trwają wakacyjne remonty w...

16 sierp.
Już wkrótce kierowcy wrócą na Uniejowską....

Już wkrótce kierowcy wrócą na Uniejowską. Dobiegają...

12 sierp.
250 tysięcy na rozwój cyfrowy i poprawę...

250 tysięcy na rozwój cyfrowy i poprawę...

11 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama