poniedziałek 28 listopada 2022

Jakuba, Stefana, Romy

3°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Nominacje nauczycielskie w gminie Władysławów wręczone

Nominacje nauczycielskie w gminie Władysławów wręczone
 

Dnia 30 września 2021 r. w Urzędzie Gminy Władysławów uroczyście zostały wręczone akty awansu zawodowego 3 nauczycielom.

Akt na Stopnień Nauczyciela Mianowanego, po złożeniu ślubowania, z rąk Wójt Gminy Elżbiety Klanowskiej i p.o. Dyrektora Centrum Usług Wspólnych Alicji Olek otrzymały: Aleksandra Golon - nauczyciel w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego we Władysławowie i w Szkole Podstawowej w Chylinie, Aleksandra Piechocka - nauczyciel w Szkole Podstawowej w Chylinie i Sylwia Wachowska – nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Gminnym we Władysławowie.

reklama

Obecna droga kariery zawodowej nauczyciela składa się z kilku etapów, bowiem już na starcie osoba, która chce wykonywać ten zawód musi wykazać się odpowiednimi kwalifikacjami. Nawet będąc absolwentem wyższej uczeni o kierunku nauczycielskim, musi rozpocząć swoją drogę zawodową od odbycia stażu nauczycielskiego wymaganego do uzyskania awansu na stopień nauczyciela kontraktowego. Później może awansować na stopień nauczyciela mianowanego i dyplomowanego.

Pani Wójt Elżbieta Klanowska pogratulowała serdecznie pedagogom, życząc niesłabnącego zapału w pełnieniu tej jakże ważnej funkcji, pasji, satysfakcji z pełnionych obowiązków, wdzięcznego otoczenia, kreatywności oraz samych sukcesów zawodowych.

źródło/fot.: UG Władysławów

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5
6

Podobne artykuły

Cztery nominacje dla nauczycielek z gminy...

Cztery nominacje dla nauczycielek z gminy Władysławów

15 wrz.
Nowe nauczycielki mianowane

Nowe nauczycielki mianowane

30-08-2021
Oświatowe awanse dla nauczycieli z ZST, I LO...

Oświatowe awanse dla nauczycieli z ZST, I LO oraz SOSW

25-08-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama