sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

7°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Edukacyjna sobota w ramach projektu Cyfrowa Szkoła

Edukacyjna sobota w ramach projektu Cyfrowa Szkoła - fot. SP Cisew
fot. SP Cisew 

Grupa wychowanków Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Cisewie, w ramach projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolska@2020, spędzili sobotni dzień (27 listopada) w Centrum Nauki i Techniki w Łódzi.

Uczniowie klas IV, V i VI, oprócz zwiedzenia kilku pięter i niezliczonej liczby stanowisk z ciekawymi eksperymentami, obejrzeli również seanse w kinie sferycznym i planetarium. W kinie sferycznym zaprezentowany został kosmos oczami astronauty. W czasie seansu 3D w planetarium w bardzo przystępny sposób wyjaśniona została teoria ewolucji Darwina. Miłym zaskoczeniem był dla dzieci, leżący na terenie Centrum, śnieg.

reklama

Oczywiście nie mogło obyć się bez rzucania śnieżkami. Uwieńczeniem wyjazdu była wizyta w McDonald's. Organizatorkami wyjazdu były nauczycielki - Dorota Stolarska i Izabela Nowakowska, a opiekę nad uczniami pełniła Marlena Drożdż.

źródło: SP Cisew

2
3
4
5
6
7
8
9

Podobne artykuły

Zacznijmy od marzeń, a wszystko się zdarzy......

Zacznijmy od marzeń, a wszystko się zdarzy......

25 wrz.
 Niezwykły koncert

Niezwykły koncert "Z Konopnicką w tle". Już w...

19 wrz.
Z Mickiewiczem po Wielkopolsce. Projekt...

Z Mickiewiczem po Wielkopolsce. Projekt Miejskiej...

24 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama