Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

środa 05 października 2022

Flawii, Justyna, Rajmunda

14°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Warsztaty mydlarskie w Krwonach. Panie z KGW tworzyły własne pachnidła.

Warsztaty mydlarskie w Krwonach. Panie z KGW tworzyły własne pachnidła.
 

Własnoręcznie zrobione mydło to jest to! Pachnące i kolorowe, wykonane z naturalnych składników mydła i mydełka kochają wszystkie kobiety, tym bardziej, kiedy mogą wykonać je samodzielnie. Przekonały się o tym uczestniczki warsztatów mydlarskich, które w miniony weekend odbyły się w siedzibie Lokalnej Grupy Działania LGD TUR w Krwonach.

Warsztaty mydlarskie to niecodzienna okazja, aby własnoręcznie wykonać pachnące i idealne do kąpieli mydło. Zajęcia pozwoliły przenieść uczestniczki w pachnący świat mydła, umożliwiają poznanie mydlarskiej historii oraz obcowania z technikami ich tworzenia. Wspólnie w ramach warsztatów stworzono aż 3 rodzaje mydeł.

reklama

Z warsztatów uczestniczki zabrały nie tylko zrobione przez siebie produkty, ale także nowe umiejętności. Organizatorzy z LGD Tur wyrażają nadzieje, że to nie pierwsze tego typu spotkanie z paniami z lokalnych struktur KGW. Jeśli i Ty chcesz poznać świat naturalnych kosmetyków, mydeł 100% handmade i innych sposobów na ograniczenie "chemii" w Twoim domu, LGD Tur zaprasza do kontaktu.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5

Podobne artykuły

Inspirujący tydzień w Krwonach. Warsztaty ze...

Inspirujący tydzień w Krwonach. Warsztaty ze smakiem...

6 wrz.
Sobotnie świętowanie w Grzymiszewie. Gospodynie...

Sobotnie świętowanie w Grzymiszewie. Gospodynie...

31 sierp.
Gmina Turek. Sobotni piknik rodzinny...

Gmina Turek. Sobotni piknik rodzinny zintegrował...

10 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama