środa 07 grudnia 2022

Agaty, Dalii, Sobiesława

1°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Podróże kształcą. Wrześniowe wycieczki uczniów z ZSR w Kaczkach Średnich

Podróże kształcą. Wrześniowe wycieczki uczniów z ZSR w Kaczkach Średnich - fot.: ZSR CKP w Kaczkach Średnich
fot.: ZSR CKP w Kaczkach Średnich 

Wycieczki na targi branżowe to nie tylko wspaniała forma nauki, tak różna od tej szkolnej, ale i nieograniczone inspiracje, możliwość spotkania najlepszych specjalistów, poznania nowinek technicznych czy aktualnych trendów. Nic więc dziwnego, że uczniowie ZSR CKP w Kaczkach Średnich we wrześniu skorzystali z targów odbywających się w niedalekich Łodzi i Poznaniu.

W połowie września uczniowie klas pierwszych i czwartych Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, uczestniczyli w Targach Natura FOOD&beECO 2022, które odbywały się w Atlas Arenie w Łodzi. Na odwiedzających te największe i najważniejsze wydarzenie branży produktów ekologicznych i naturalnych w Polsce, czekał ogromny wybór wytwarzanych w tradycyjny sposób certyfikowanych, naturalnych i regionalnych produktów, zarówno polskich jak i zagranicznych.

reklama

Targi to również szereg wydarzeń towarzyszących, skierowanych do wszystkich miłośników zdrowego stylu życia, zdobywającego coraz większą ilość zwolenników, ale i pasjonatów gotowania, a nawet osób z nietolerancjami pokarmowymi. Uczestnicy i wystawcy mogli wziąć udział w branżowych spotkaniach, konferencjach i szkoleniach, nad którymi czuwali profesjonaliści.

W ubiegły piątek uczniowie klas Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki wzięli udział w międzynarodowej wystawie maszyn rolniczych AGRO SHOW. Ta największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie, organizowana jest już od ponad dwudziestu lat. Impreza na stałe wpisała się do kalendarza wystaw rolniczych i co roku gromadzi wszystkie czołowe krajowe i światowe marki maszyn i urządzeń rolniczych.

W czasie tegorocznej wystawy zaprezentowało się kilkaset firm z szeroko pojętej branży rolniczej, krajowi producenci maszyn rolniczych, ale i przedstawiciele wszystkich czołowych światowych marek maszynowych. Nie zabrakło również producentów nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firm z sektora finansowego, producentów wyposażenia budynków inwentarskich i innych branż związanych z rolnictwem.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

fot.: ZSR CKP w Kaczkach Średnich2
fot.: ZSR CKP w Kaczkach Średnich3
fot.: ZSR CKP w Kaczkach Średnich4
fot.: ZSR CKP w Kaczkach Średnich5
fot.: ZSR CKP w Kaczkach Średnich6
fot.: ZSR CKP w Kaczkach Średnich7
fot.: ZSR CKP w Kaczkach Średnich8

Podobne artykuły

Spełnione marzenie profesora Panfila. Umowa na...

Spełnione marzenie profesora Panfila. Umowa na...

z wczoraj
180 stypendiów dla najzdolniejszej młodzieży....

180 stypendiów dla najzdolniejszej młodzieży....

z wczoraj
Bitwa na smaki! W sobotę w Kaczkach gospodynie...

Bitwa na smaki! W sobotę w Kaczkach gospodynie...

14 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama