Dni Turku i Gminy Turek już za 4 dni!

środa 04 sierpnia 2021

Dominiki, Dominika, Protazego

20°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Malanów: Choinka w Dziadowicach

Malanów: Choinka w Dziadowicach - Źródło: www.malanow.pl
Źródło: www.malanow.pl 

Styczeń to okres tradycyjnych spotkań choinkowych. W czasie minionego weekendu świetnie na tego typu imprezie bawili się młodsi i starsi mieszkańcy Dziadowic i okolic.

Noworoczna zabawa choinkowa odbyła się w dniu 14 stycznia. Dzieci oraz goście wydarzenia pojawili się w sali OSP w Dziadowicach o godz. 15:00. Najmłodsi przedstawili zgromadzonym specjalnie przygotowane Jasełka. Publiczność stanowili w większości rodzice i dziadkowie występujących. W czasie spotkania nie zabrakło czasu i miejsca na śpiew i taniec. Po występach dzieci bawiły się przy muzyce zespołu „DER”. Tego dnia w Dziadowicach pojawił się także św. Mikołaj i obdarował tych, którzy byli grzeczni w minionym roku. Najmłodsi mogli także skosztować słodkiego poczęstunku, który ufundowała Rada Rodziców.

reklama

W minioną sobotę okazję do doskonałej zabawy mieli również dorośli. Mniej lub bardziej starsza młodzież bawiła się podczas wieczornej zabawy tanecznej, która rozpoczęła się o godz. 20:00.

AW
Źródło: www.malanow.pl

Podobne artykuły

Pierwsza potańcówka w parku im. Konstytucji 3...

Pierwsza potańcówka w parku im. Konstytucji 3 Maja...

17 lip.
Spotkanie z mieszkańcami w sprawie nowych...

Spotkanie z mieszkańcami w sprawie nowych "uchwał...

05-06-2019
Mieszkańcy Turku wspólnie zatańczyli dla Jana...

Mieszkańcy Turku wspólnie zatańczyli dla Jana Pawła...

13-05-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama