poniedziałek 10 grudnia 2018

Danieli, Bohdana, Julii

reklama

Malanów: Choinka w Dziadowicach

Malanów: Choinka w Dziadowicach - Źródło: www.malanow.pl
Źródło: www.malanow.pl 

Styczeń to okres tradycyjnych spotkań choinkowych. W czasie minionego weekendu świetnie na tego typu imprezie bawili się młodsi i starsi mieszkańcy Dziadowic i okolic.

Noworoczna zabawa choinkowa odbyła się w dniu 14 stycznia. Dzieci oraz goście wydarzenia pojawili się w sali OSP w Dziadowicach o godz. 15:00. Najmłodsi przedstawili zgromadzonym specjalnie przygotowane Jasełka. Publiczność stanowili w większości rodzice i dziadkowie występujących. W czasie spotkania nie zabrakło czasu i miejsca na śpiew i taniec. Po występach dzieci bawiły się przy muzyce zespołu „DER”. Tego dnia w Dziadowicach pojawił się także św. Mikołaj i obdarował tych, którzy byli grzeczni w minionym roku. Najmłodsi mogli także skosztować słodkiego poczęstunku, który ufundowała Rada Rodziców.

reklama

W minioną sobotę okazję do doskonałej zabawy mieli również dorośli. Mniej lub bardziej starsza młodzież bawiła się podczas wieczornej zabawy tanecznej, która rozpoczęła się o godz. 20:00.

AW
Źródło: www.malanow.pl

Podobne artykuły

XI Turniej Tańca w Malanowie

XI Turniej Tańca w Malanowie

29 list.
Sukces tancerzy z Przystani. Duet zdobył...

Sukces tancerzy z Przystani. Duet zdobył pierwsze...

30 paźd.
Już jutro: Co jest prawdą, a co iluzją?

Już jutro: Co jest prawdą, a co iluzją?

11 sierp.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama