czwartek 21 luty 2019

Eleonory, Lenki, Kiejstuta

reklama

Brudzew: Smerfni przedszkolacy w Kalejdoskopie

Brudzew: Smerfni przedszkolacy w Kalejdoskopie - Fot. brudzew.pl
Fot. brudzew.pl 

16 marca w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie odbył się XIII Wielkopolski Przegląd Przedszkolnych Zespołów Tanecznych. Celem imprezy była popularyzacja tańca wśród dzieci przedszkolnych, wymiana pomysłów i doświadczeń w zakresie pracy z dziećmi oraz prezentacja zespołów tanecznych, ich umiejętności i poziomu artystycznego.

Na scenie nie mogło zabraknąć talentów z Gminnego Przedszkola w Brudzewie. Po raz kolejny występ naszych przedszkolaków zachwycił szanowne jury, które wręczyło brudzewskim reprezentantom dyplom z szczególnym wyróżnieniem oraz nagrody dla całego przedszkola. Pokaz taneczny wystawiły dzieci 6-letnie prezentując układ „CZI-KI-TA” w brawurowych przebraniach smerfów. Z widowni głośno dopingowali przedszkolaków młodsi koledzy z grupy 5-latków. Występ bardzo się wszystkim podobał, czego dowodem był głośny aplauz widowni.

reklama

W oczekiwaniu na wyniki jury, dzieci miały możliwość podziwiania talentów starszych kolegów, którzy prezentowali swe talenty wokalne. Występ naszych przedszkolaków przygotowały panie: Joanna Kowalska, Alicja Kostrzewska, Agata Kujawa i Bożena Głąb. W przygotowanie strojów do tańca zaangażowali się rodzice oraz dziadkowie dzieci 6-letnich, a w szczególności dziękujemy p. Bożenie Słowikowskiej, która uszyła dla wszystkich występujących czapki.

Źródło: brudzew.pl

Podobne artykuły

,,Szukamy Wiosny- odkrywamy talenty

,,Szukamy Wiosny- odkrywamy talenty"

21-03-2016
Rozśpiewane dziewczynki z SP1

Rozśpiewane dziewczynki z SP1

04-03-2016
Szkolna wyprawka, czyli o zaciskaniu pasa

Szkolna wyprawka, czyli o zaciskaniu pasa

06-08-2014

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama