poniedziałek 10 sierpnia 2020

Bianki, Borysa, Wawrzyńca

reklama

Tuliszków: Dzieci odwiedziły burmistrza

Tuliszków: Dzieci odwiedziły burmistrza - Źródło: www.tuliszkow.pl
Źródło: www.tuliszkow.pl 

Budynek pełen urzędników nie zawsze wypełniać muszą jedynie dźwięki „przybijanych” pieczątek i klikania w klawiaturę. Przykładowo siedzibę Gminy i Miasta Tuliszków odwiedziły przedszkolaki, przynosząc ze sobą dziecięcy optymizm i przedświąteczny gwar.

W budynku przy Placu Powstańców Styczniowych rzadko bywają najmłodsi tuliszkowianie, a częściej zachodzą tam ich rodzice czy dziadkowie. W dniu 4 kwietnia stało się jednak inaczej. Ślęczenie nad papierami mogło na chwilę odejść na bok, gdyż właśnie wtedy w Urzędzie Gminy i Miasta Tuliszków pojawili się milusińscy z miejscowego Przedszkola im. Kubusia Puchatka. Powodem wizyty były zbliżające się święta. Dzieci - przebrane w nawiązujące do Wielkanocy kostiumy - złożyły urzędnikom i włodarzowi gminy okolicznościowe życzenia. Dodatkową atrakcją był przygotowany przez najmłodszych program artystyczny.

reklama

Bynajmniej nie tylko dzieci zadbały o świąteczną atmosferę. Urzędnicy nagrodzili starania przedszkolaków gromkimi brawami, a burmistrz Grzegorz Ciesielski obdarował najmłodszych tuliszkowian wielkanocnymi jajkami.

AW
Źródło: www.tuliszkow.pl
 

Podobne artykuły

Umowa na dowóz uczniów do szkół i wychowanków...

Umowa na dowóz uczniów do szkół i wychowanków...

27 lip.
Europa oczami przedszkolaków oraz uczniów...

Europa oczami przedszkolaków oraz uczniów Szkoły...

14 maj.
Skąd wzięła się tradycja Lanego Poniedziałku?

Skąd wzięła się tradycja Lanego Poniedziałku?

13 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama