czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

W Dziadowicach będzie się działo

W Dziadowicach będzie się działo
 

Już 15 lipca teren przy Szkole Podstawowej w Dziadowicach zapełni się gośćmi kolejnej już edycji lokalnego festynu. Jeśli dodamy do tego poświęcenie drogi i oddanie do użytku boiska wielofunkcyjnego to nie trudno zauważyć, że w najbliższą niedzielę na mieszkańców gminy Malanów czeka wiele atrakcji.

Wydarzenie rozpocznie o godz. 14:00 msza święta w Kaplicy w Dziadowicach. Tuż po niej dokonane zostanie poświęcenie drogi gminnej, a także uroczyste otwarcie tamtejszego boiska wielofunkcyjnego. Z tej okazji nie może zabraknąć oczywiście atrakcji sportowych, jak np. mecz pokazowy w piłce siatkowej w wykonaniu Młodzieżowego Klubu Siatkarskiego Malanów czy też konkurencji na wesoło.

reklama

O godz. 16:00 na placu przy Szkole Podstawowej w Dziadowicach rozpocznie się festyn, a w jego trakcie czas gościom wydarzenia umilać będą swoimi występami młodzi wokaliści, zespoły ludowe „Jarzębinki” i „Tradycja” oraz gość wieczoru - Agata Werner z tancerzami. Stali bywalcy festynów w Dziadowicach wiedzą, że te są także ucztą dla podniebienia, gdzie za niewielką opłatą każdy mógł zawsze skosztować chociażby znanych w okolicy klusek „żeleźnioków” z kapustą. I tym razem na ząb będzie można wziąć rozmaite potrawy regionalne, dania z grilla czy grochówkę.

Na niedzielne świętowanie zapraszają:  OSiR w Malanowie, Szkoła Podstawowa Dziadowice, Sołectwo Dziadowice.

AW

W Dziadowicach będzie się działo - Źródło: OSiR w Malanowie

Podobne artykuły

Malanów: Wsparli remont Łąkowej i budowę...

Malanów: Wsparli remont Łąkowej i budowę chodnika w...

03-08-2018
Malanów: Namówią Jarzębinki do oddania...

Malanów: Namówią Jarzębinki do oddania pomieszczenia?

14-06-2018
Obrzębin: Pomódl się o uzdrowienie

Obrzębin: Pomódl się o uzdrowienie

14-06-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama