piątek 08 grudnia 2023

Delfiny, Marii, Wirginiusza

reklama

Wielkopolska zmienia się na naszych oczach, sprawdź gdzie zaszły zmiany

Wielkopolska zmienia się na naszych oczach, sprawdź gdzie zaszły zmiany
 

Coraz lepiej zdajemy test z rewitalizacji w Wielkopolsce. Przekonaj się o tym, odwiedzając Baranów (okolice Kępna), gdzie spektakularnie odnowiono rynek i Gniezno, w którym „nowe szaty” zyskał Miejski Ośrodek Kultury. Zajrzyj również na stronę naszego Plebiscytu „Łączy nas WIELkopolskiE”, gdyż tylko do poniedziałku 13 listopada możesz oddać głos na najlepsze projekty zrealizowane w regonie.

Nowoczesność przejawia się nie tylko w zmianach infrastrukturalnych, ale również w budowaniu społeczeństwa równych szans. O tym, jak zmniejszyć nierówności na rynku pracy, dlaczego warto stosować język neutralny ze względu na płeć i zwiększać obecność osób LGBTQIA+ w przestrzeni publicznej rozmawiamy z dr hab. Bahą Kalinowską-Sufinowicz, prof. UEP z Katedry Makroekonomii i Badań nad Rozwojem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

reklama

Kobiety to również świetne bizneswomen – przekonują uczestniczki unijnego projektu „Samozatrudnienie – pomysłem na życie”. W jakich branżach działają, co było dla nich najtrudniejsze – dowiesz się, zaglądając tu.

W nowym wydaniu e-magazynu „Nasz Region” odwiedzamy również poznańską Edukacyjną Ferajnę – wyjątkową szkołę, w której nie ma dzwonków, zadań domowych i sztywnego podziału uczeń - nauczyciel. Co jest w zamian? Zachęcamy do lektury. Zaglądamy też do radosnego i kolorowego przedszkola w gminie Święciechowa i sprawdzamy jakość udogodnień, które powstały w ramach budowy zintegrowanego węzła Grunwaldzka w Poznaniu.

Chcesz wiedzieć, jak zmienia się Wielkopolska z Funduszami Europejskimi? Czytaj e-magazyn „Nasz Region” i bądź na bieżąco.

Zdj. Archiwum Gminy Baranów

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

reklama
Podobne artykuły
Ty decydujesz, Ty głosujesz!

Ty decydujesz, Ty głosujesz!

11 paźd.
Sprawdź, gdzie powstaną nowe drogi przy...

Sprawdź, gdzie powstaną nowe drogi przy unijnym wsparciu

30 czerw.
Transformację Wielkopolski Wschodniej czas...

Transformację Wielkopolski Wschodniej czas zacząć

6 czerw.
Maj z konkursami

Maj z konkursami

5 maj.
Dotacje europejskie gotowe do wzięcia!...

Dotacje europejskie gotowe do wzięcia! Ruszają pierwsze konkursy

30 mrz.
Dobre wiadomości dla przedsiębiorstw...

Dobre wiadomości dla przedsiębiorstw społecznych

1 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama
reklama