czwartek 13 czerwca 2024

Antoniego, Gracji, Lucjana

reklama

Dlaczego warto kupić soczewki kontaktowe miesięczne?

Dlaczego warto kupić soczewki kontaktowe miesięczne?
 

Szybkie tempo życia jakie prowadzi coraz więcej osób, wpływa nie tylko na zmianę codziennych nawyków, ale i wybory zakupowe. Chcąc sprostać wszystkim zaplanowanym zadaniom, ważną funkcję odgrywają bardzo często błahe rzeczy. Tymczasem komfort, czas i oszczędności, stały się jednymi z najważniejszych wartości, które współczesny człowiek docenia i o które zabiega na różnych płaszczyznach życia. Dlatego też zwraca szczególną uwagę na produkty codziennego użytkowania. Podczas zakupów kryterium wyboru staje się ich funkcjonalność. Przykładem tego rodzaju asortymentu są szkła kontaktowe. Rynek soczewek kontaktowych nie jest bowiem obojętny względem potrzeb i oczekiwań konsumentów. W związku z tym poza standardowymi jednorazowymi soczewkami, znalazły się soczewki kontaktowe miesięczne. Czym są, jakie wyróżnia się rodzaje i dla kogo są soczewki miesięczne?

Czym się charakteryzują soczewki kontaktowe miesięczne?

Miesięczne soczewki kontaktowe, jak sama nazwa wskazuje, cechuje wydłużony termin użytkowania. W odróżnieniu od klasycznych jednorazowych szkieł, zostały odpowiednio przystosowane do noszenia przez 30 dni od chwili otwarcia opakowania i kontaktu soczewki z okiem. Ich kluczową wartość stanowi materiał wykonania. Zastosowany bowiem surowiec gwarantuje wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Oferta soczewek miesięcznych - sklep kontaktowe.pl obejmuje asortyment różnych producentów w tym modele hydrożelowe lub silikonowo-hydrożelowe. Szkła kontaktowe miesięczne mogą korygować krótko i dalekowzroczność, astygmatyzm czy prezbiopię. Dlatego też chętnie sięgają po nie osoby z tego rodzaju wadami w tym także o wyjątkowo wrażliwych oczach. Dodatkowo soczewki miesięczne przeznaczone mogą być celom estetycznym, gdy klientowi zależy na zmianie koloru oczu.

reklama

Soczewki kontaktowe miesięczne - zalety

W dobie rosnących cen, jedną z ważniejszych wartości soczewek miesięcznych stanowią kwestie finansowe. Noszenie szkieł 30-dniowych przy prawidłowej, choć nieuciążliwej pielęgnacji, generuje niższe koszty aniżeli ich codzienna wymiana. Dodatkowo z racji wyższej przepuszczalności tlenu oraz uwodnienia silikonowo-hydrożelowego, komfort korzystania z nich jest bardzo wysoki. Zastosowany do produkcji jakościowy surowiec, dobrze chroni oko przed podrażnieniami i przedostawaniem się np. kurzu czy też potu do oka. Soczewki kontaktowe miesięczne umożliwiają zdjęcie ich oraz bezpiecznie przechowanie w pojemniku, czego nie praktykuje się jeśli chodzi o soczewki jednodniowe.

Rodzaje i producenci soczewek miesięcznych: Gdzie zamówić soczewki kontaktowe?

Oferta soczewek miesięcznych jest obecnie bardzo różnorodna. Soczewki miesięczne sklep obejmuje rozbudowany wachlarz asortymentu w tym produkty marki evO2lution, Bausch&Lomb czy Cooper Vision. Soczewki cechuje przede wszystkim wysoka jakość, na której przede wszystkim zależy osobom z różnego rodzaju wadami. Dzięki temu każdy klient jest w stanie wybrać szkła zgodne z jego oczekiwaniami i potrzebami.

Wybierając soczewki kontaktowe, warto zwrócić uwagę na szkła z wydłużonym terminem stosowania. Od pierwszego zetknięcia soczewki miesięczne mogą się bowiem okazać idealnym zakupem. Doceniają go m.in. osoby prowadzące intensywny tryb życia oraz podróżnicy. Dzięki swojej funkcjonalności, a także trwałości, podnoszą komfort noszenia soczewek w życiu codziennym.

Sklep z soczewkami kontaktowe.pl

Adres firmy:
Salony Optyczne Online sp. z o.o.
Jaworowa 9, 55-003 Nadolice Wielkie

reklama

Telefony:
+48 801 103 206
+48 76 870 32 20
+48 502 304 150

Strona WWW: https://www.kontaktowe.pl/

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Podobne artykuły
Rola soczewek w naszym życiu

Rola soczewek w naszym życiu

31 maj.
Nie wiesz, który magnez wybrać? Jak...

Nie wiesz, który magnez wybrać? Jak rozpoznać dobrze przyswajalny...

9 maj.
Jak działają i jak można uzyskać e-recepty?

Jak działają i jak można uzyskać e-recepty?

24 st.
Mikro i makroskładniki – czym są?

Mikro i makroskładniki – czym są?

29-12-2023
Kilka faktów o tym jak działają peelingi...

Kilka faktów o tym jak działają peelingi enzymatyczne

01-12-2023
Witamina D3: klucz do zdrowia i witalności

Witamina D3: klucz do zdrowia i witalności

10-11-2023

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama