wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Gracze Tura na konsultacjach

Gracze Tura na konsultacjach
 

Dnia 31.10.2013r. odbył się mecz kontrolny szerokiej kadry z drużyną Górnika Konin. Do II etapu konsultacji dla rocznika 2003 i młodszych z (80 zawodników przeszło 25)  dostało się 3 zawodników MKS Tur 1921 Turek: Łukasik Miłosz, Dybus Michał podopieczni Dawida Jóźwiaka i Mielczarek Szymon podopieczny Dariusza Brzostowskiego.

Był to mecz, w którym Trener Kadry Wielkopolski Bartosz Majchrzak wybierał zawodników na konsultacje selekcyjno-szkoleniową Województwa Wielkopolskiego. Zakwalifikowało się 4 zawodników: 2 z Górnika Konin, jeden z Wrześni i Zagórowa. Ponadto Dawid Jóźwiak na zaproszenie Trenera Koordynatora Marcina Woźniaka prowadził selekcję i drużyny przeciwko wspomnianemu Górnikowi.

reklama

Cieszy fakt że nasi zawodnicy zostali zauważeni i zaproszeni. Było to świetne doświadczenie dla tych młodych zawodników, wszyscy wypadli bardzo dobrze, a jeden z nich był bardzo blisko żeby się załapać do kadry województwa. Serdecznie gratulujemy młodym zawodnikom i trenerom. 

Podobne artykuły

Kasztelania Brudzew zwyciężyła w Turnieju...

Kasztelania Brudzew zwyciężyła w Turnieju...

04-12-2018
Zapowiedź: Halowy Turniej o Puchar Burmistrza...

Zapowiedź: Halowy Turniej o Puchar Burmistrza Miasta...

29-11-2018
Tur 1921: Wygrana na 100-lecie niepodległości

Tur 1921: Wygrana na 100-lecie niepodległości

10-11-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama