sobota 25 września 2021

Aureli, Kamila, Kleofasa

17°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Piłkarki ręczne ZSO mistrzyniami rejonu!

Piłkarki ręczne ZSO mistrzyniami rejonu! - Foto: A. Wszędybył
Foto: A. WszędybyłZwycięska drużyna ZSO w Turku. 

W czwartek 21 listopada w Turku odbyły się Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych. Najwyższy stopień podium w tychże zmaganiach wywalczyły turkowskie licealistki, które tym samym awansowały do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 25 listopada w Kępnie.

W czwartek w hali widowiskowo-sportowej w Turku zmierzyły się ze sobą reprezentacje czterech szkół. Drużyny stoczyły pojedynki w systemie „każdy z każdym”. Ostatecznie złoto zdobyły uczennice Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Turku, a kolejne miejsca zajęły zawodniczki Zespołu Szkół Górniczo-Energetycznych w Koninie, Liceum Ogólnokształcącego w Słupcy oraz Zespołu Szkół Technicznych w Turku.

reklama

Wyniki spotkań
LO Słupca  - ZSGE Konin  1/  4:4
LO Słupca  - ZSO Turek  0/  3:10
LO Słupca  - ZST Turek  2/  5:2
ZSGE Konin  - ZSO Turek  1/  4:4
ZSGE Konin  - ZST Turek  2/  14:1
ZSO Turek  - ZST Turek 2/  12:1

Mistrzostwo Rejonu Konińskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych wywalczyła drużyna ZSO Turek w składzie: Kleśta Marta, Kabot Agata, Gwizdalska Kinga, Białas Aleksandra, Stolarek Nikola, Stolarek Natalia, Wapińska Aleksandra, Grynda Karolina, Marciniak Nikola, Iwaniak Dominika, Przygońska Andżelika, Kadrzyńska Aleksandra, Gierłowska Paulina, Joksch Katarzyna. Opiekunem drużyny jest pan Maciej Gajdecki.

Opracował: AW
Źródło: MOS w Turku

Podobne artykuły

Co warto wiedzieć przed zakupem butów...

Co warto wiedzieć przed zakupem butów trekkingowych...

15 wrz.
Sport i zabawa, czyli obóz UKS Judo Tuliszków

Sport i zabawa, czyli obóz UKS Judo Tuliszków

18 lip.
Gmina Władysławów dba o kondycję mieszkańców. W...

Gmina Władysławów dba o kondycję mieszkańców. W...

05-09-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama