sobota 23 stycznia 2021

Fernandy, Jana, Rajmundy

reklama

Amatorska Liga Tenisa Stołowego zakończyła kolejny sezon

Amatorska Liga Tenisa Stołowego zakończyła kolejny sezon - Foto: ma
Foto: ma 

W życiu ważne jest, by mieć pasję, najlepiej związaną ze sportem – nie tylko ma ona pozytywny wpływ na samopoczucie, ale pozwala długo cieszyć się dobrą kondycją. Wiedzą o tym doskonale uczestnicy Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego, którzy wczoraj w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Turku zakończyli rozgrywki w sezonie 2013/2014.

W rywalizacji udział wzięło 15 drużyn, z których większość to wieloletni uczestnicy ligi. Panowie spotykają się i grają ze sobą regularnie, cały czas rozwijając swoje umiejętności i technikę. Jest to nie tylko sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim relaks, dobra zabawa i integracja mężczyzn w różnym wieku. Finałowi towarzyszyła niezwykle sympatyczna atmosfera.

reklama

Na pierwszym, zaszczytnym miejscu, znalazła się drużyna Unikat w składzie: Dariusz Trzmielewski i Bogumił Kamiński, zaraz za nimi uplasowali się Mać-Mir, czyli Mirosław Świtalski i Maciej Wojtkowiak, trzecie miejsce na tzw. pudle zajęli panowie z ekipy Jacek-Krzysztof, czyli Krzysztof Matuszak i Jacek Budka.

Kolejne pozycje na liście najlepszej dziesiątki należały do drużyn: Wicher Rzechta (Marek, Hubert i Konrad Baranowscy),  Znicz-BELFRY (Tomasz Gargula, Andrzej Ratajczyk i Bartosz Pławiński), Kamyki (Józef, Tadeusz i Marek Kamińscy), WiR (Remigiusz Wojciechowski i Witold Bugaj), Ravena (Marek Janiak, Jakub Sosenka i Łukasz Wejzer), KoSta (Jerzy Parada i Stanisław Mikosik) oraz Rywal (Andrzej Robak, Michał Światowski i Ryszard Woźniak).

Na zakończeniu sezonu nie zabrakło gości specjalnych – sam Burmistrz Miasta Turku Zdzisław Czapla, który wspomógł ligę finansowo, przybył by pogratulować jej uczestnikom i wręczyć im nagrody: puchary, dyplomy, bony do sklepu sportowego oraz karnety na basen. Miłą niespodzianką dla zwycięzców były na pewno koszulki z nazwą ich drużyny.

reklama

Jak widać, chcieć to móc – ani wiek, ani kondycja nie są przeszkodą dla aktywnego wypoczynku oraz uprawiania sportu. Gratulujemy zawodnikom i życzymy wielu sukcesów!

ma

Podobne artykuły

Obiekty sportowe w Turku z przedłużonym okresem...

Obiekty sportowe w Turku z przedłużonym okresem...

15 st.
Pływalnia na ul. Sportowej zamknięta do 17...

Pływalnia na ul. Sportowej zamknięta do 17 stycznia.

22-12-2020
Tenisiści walczyli o Puchar Wójta Gminy Malanów

Tenisiści walczyli o Puchar Wójta Gminy Malanów

17-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama