sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Karate: Test 50 walk non stop

Karate: Test 50 walk non stop
 

W dniu 28 czerwca w Sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku odbył się próbny test 50 walk non stop w formie full kontakt sensei Macieja Kowalczyka, którego organizatorem był Okręgowy Związek Karate w Poznaniu.  Do Turku zjechali się najlepsi zawodnicy karate i kickboxing z Wielkopolski aby wziąć udział w tym treningu.

Próba ta jest sprawdzanie przed właściwym testem , który obędzie się w dniu 1 sierpnia w Tucholi podczas Międzynarodowego Obozu Karate Kyokushin. Test polega na stoczeniu 50 walk w formie kontaktowej z 50 zawodnikami, którzy zmieniają się co 1,5 minuty. Walki są oceniane przez skład sędziowski i komisję weryfikacyjną. Aby zaliczyć test nie tylko trzeba przetrwać i wytrzymać walki ale wygrać łącznie 26 walk.

reklama

Jeszcze nikt z polaków nie zaliczył tego testu. Turkowianin jest drugim polakiem, który podejmuje się tej ciężkiej próby. 

materiał prasowy

Podobne artykuły

Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w...

Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w Tucholi

5 sierp.
Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim...

Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim Klubie...

27 czerw.
Stypendia sportowe dla zawodników Klubu Sportów...

Stypendia sportowe dla zawodników Klubu Sportów i...

26 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama