poniedziałek 20 września 2021

Eustachego, Faustyny, Renaty

6°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Bibianna: Klimek i Olczak wygrali z upałem i resztą siatkarzy

Bibianna: Klimek i Olczak wygrali z upałem i resztą siatkarzy - foto: A. Wszędybył
foto: A. Wszędybył 

Gdy skwar leje się z nieba, do sportu garną się tylko najwytrwalsi. Najtwardsi z najtwardszych przybyli więc w dniu 19 lipca do miejscowości Bibianna, by wziąć udział w IX Turnieju Siatkówki Plażowej.

Obiekt sportowy usytuowany przy strażnicy OSP w Bibiannie w słoneczne dni cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców miejscowości i okolic. W dniu 19 lipca na boisku stoczony został jednak bój na nieco wyższym poziomie zaawansowania niż zazwyczaj. Z możliwości wzięcia udziału w IX Turnieju Siatkówki Plażowej podczas słonecznej - chyba aż nazbyt - soboty, na który zapraszały Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie oraz Młodzieżowy Klub Siatkarski Malanów, skorzystały 4 pary miłośników "plażówki". Zespoły zmierzyły się w systemie rozgrywek „każdy z każdym”.

reklama

Klimek and Olczak - Gruby i Mały 2:0 (21:15, 21:17)

OWW - Może się uda 1:2 (21:19, 18:21, 10:15) 

Klimek and Olczak - Może się uda 2:0 (21:16, 21:13) 

reklama

Gruby i Mały - OWW 0:2 (18:21, 13:21) 

Klimek and Olczak - OWW 2:0 (21:19, 21:13) 

Może się uda - Gruby i Mały 0:2 (14:21, 4:21)

Tak oto złoto, srebro i brąz wywalczyli panowie Łukasz Klimek i Konrad Olczak (Klimek and Olczak), Mateusz Filipowicz i Waldemar Urbaniak (OWW) oraz Patryk Osiński i Krzysztof Gruszczyński (Gruby i Mały), a tuż za nimi znaleźli się Bartosz Frątczak i Mateusz Frątczak (Może się uda). Najlepszym zawodnikiem turnieju został Konrad Olczak.

Pamiątkowe puchary, medale, dyplomy i nagrody rzeczowe zawodnikom wręczyli wójt gminy Malanów - Gerard Krzeszewski, radny Jan Langa i dyrektor OSiR-u w Malanowie - Jacek Erkiert. Triumfatorzy z teamu Klimek and Olczak otrzymali także dodatkową nagrodę – ufundowaną przez firmę „Sporteros” podwójną wejściówkę na pole paintballowe „Medal of Color” w Bibiannie (darmowe wypożyczenie sprzętu i pakiet 300 kul dla każdego zawodnika).

AW

Podobne artykuły

Miłośnicy siatkówki plażowej rywalizowali w...

Miłośnicy siatkówki plażowej rywalizowali w...

6 lip.
KWP Poznań wygrywa Mistrzostw Wielkopolskiej...

KWP Poznań wygrywa Mistrzostw Wielkopolskiej Policji...

25-06-2019
Koniec darmowego parkowania w centrum miasta....

Koniec darmowego parkowania w centrum miasta. Na...

05-03-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama