środa 23 września 2020

Bogusława, Liwiusza, Tekli

reklama

Sobota z darmowym fitnessem. VIII Maraton Fitness

Sobota z darmowym fitnessem. VIII Maraton Fitness
 

Przed nami jesienna słota, ciemne i chłodne wieczory, które potrafią zniechęcić do spędzania aktywnie czasu na świeżym powietrzu. Koniec lata nie musi jednak oznaczać przerwy w uprawianiu sportu! Już niedługo będzie można przekonać się o tym podczas już VIII Maratonu Fitness.

Tradycyjnie impreza będzie miała miejsce w Fitness Planet przy ul. Gorzelnianej 18. Maraton odbędzie się w sobotę, 20 września, i na pewno zadowoli najbardziej wymagających. Co zaplanowano na ten dzień?

reklama

Od godz. 9.30 do 10:00 odbędzie pokaz masażu orientalnego. O godzinie 10:00 zaczynają się zajęcia z Over Step. Godzinę później rozpoczną się zajęcia z TBC, a o godz. 12:00 ABT. Maraton zakończy się zajęciami z Body Shape (13:00).

Podczas trwania maratonu będzie można za darmo skorzystać z siłowni. Wszystkie treningi poprowadzą profesjonalni instruktorzy z dużym doświadczeniem, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą. Wstęp jest wolny, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy na zajęcia z racji ograniczonej ilości miejsc.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w Maratonie Fitness - warto wbrew aurze zadbać o kondycję i skorzystać z okazji przetestowania zajęć, by móc wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Jak wiadomo, sport to zdrowie i przede wszystkim lepsze samopoczucie. Zapisy pod nr tel. 531 994 299.

Sobota z darmowym fitnessem. VIII Maraton Fitness

Podobne artykuły

Jaki sprzęt do ćwiczeń w domu? Niezbędne...

Jaki sprzęt do ćwiczeń w domu? Niezbędne wyposażenie...

5 maj.
Aktywne ferie z LushLife. Darmowa siłownia dla...

Aktywne ferie z LushLife. Darmowa siłownia dla...

28 st.
Dawka sportu dla każdego - powstała nowa...

Dawka sportu dla każdego - powstała nowa siłownia na...

28-05-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama