sobota 26 września 2020

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

Dobra: Mistrz poprowadzi seminarium MMA

Dobra: Mistrz poprowadzi seminarium MMA - foto: facebook.com/janblachowicz
foto: facebook.com/janblachowicz 

Tego w Dobrej jeszcze nie było! Już 19 września 2015 roku KS Wicher Dobra organizuje w naszym mieście seminarium MMA, które poprowadzi gwiazda polskiego MMA, wielokrotny mistrz federacji KSW, a obecnie zawodnik federacji UFC, Jan Błachowicz, wraz z innym zawodnikiem MMA (obecnie jeszcze nie wskazanym).

Oprócz seminarium kierowanego do zawodników, ale i chętnych spróbowania swoich sił z Mistrzem, amatorów, organizatorzy przewidują także spotkanie Jana Błachowicza z młodzieżą (rodzaj konferencji z podpisywaniem autografów i konkursami), a także walkę pokazową.

reklama

Seminarium odbędzie się w godzinach od 10:00 do 14:00 Spotkanie z fanami, dziećmi i wszystkimi innymi chętnymi odbędzie się w godzinach od 16:00 do 18:00. Wszystko zwieńczy walka pokazowa Mistrza z innym zawodnikiem. 

Jan Błachowicz, będzie świeżo po walce na gali UFC 191, która odbywa się 5 września 2015 roku w Las Vegas!

Wszystkich chętnych do udziału w imprezie organizowanej przez Klub „Wicher” z Dobrej, jej sponsoringu lub udziału w seminarium prosimy o kontakt pod numerem telefonu 504 218 119. Zapraszamy serdecznie.

reklama

Materiał prasowy

Dobra: Mistrz poprowadzi seminarium MMA

Podobne artykuły

Seminarium MMA w klubie Striker Turek

Seminarium MMA w klubie Striker Turek

9 st.
Malanów: Puchar Prezesa Gromu Malanów pozostał...

Malanów: Puchar Prezesa Gromu Malanów pozostał u...

31-01-2018
Malanów: Walka o Puchar Prezesa KS Grom Malanów...

Malanów: Walka o Puchar Prezesa KS Grom Malanów już...

25-01-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama