wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Mistrz MMA w Dobrej

Mistrz MMA w Dobrej - foto: facebook.com/janblachowicz
foto: facebook.com/janblachowicz 

Tego w Dobrej jeszcze nie było! Już 19 września 2015 roku M-GLKS Wicher Dobra organizuje w Dobrej seminarium MMA, które poprowadzi gwiazda polskiego MMA, wielokrotny mistrz federacji KSW, a obecnie zawodnik federacji UFC, Jan Błachowicz, wraz z innym zawodnikiem MMA Danielem Omielańczukiem

Oprócz seminarium kierowanego do zawodników, ale i chętnych spróbowania swoich sił z Mistrzem, amatorów, organizatorzy przewidują także spotkanie Jana Błachowicza i Daniela Omielańczuka z młodzieżą (rodzaj konferencji z podpisywaniem autografów i konkursami), a także walkę pokazową.

reklama

Seminarium odbędzie się w godzinach od 10:00 do 14:00 Spotkanie z fanami, dziećmi i wszystkimi innymi chętnymi odbędzie się w godzinach od 16:00 do 18:00. Wszystko zwieńczy walka pokazowa Mistrza z innym zawodnikiem. 

Jan Błachowicz, będzie świeżo po walce na gali UFC 191, która odbywa się 5 września 2015 roku w Las Vegas!

reklama

Zapraszany do kibicowania Jankowi w sobotnią noc i przybycia na hale sportową w Dobrej 19 września 2015. Wśród zaproszonych gości będą również inni zawodnicy KSW i nie tylko.

Materiał prasowy

Mistrz MMA w Dobrej

Podobne artykuły

Seminarium MMA w klubie Striker Turek

Seminarium MMA w klubie Striker Turek

9 st.
Wojewódzkie Seminarium Szkolnictwa Zawodowego w...

Wojewódzkie Seminarium Szkolnictwa Zawodowego w...

08-10-2019
Striker na seminarium Polskiego Związku...

Striker na seminarium Polskiego Związku Kickboxingu

25-09-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama