sobota 15 czerwca 2024

Jolanty, Lotara, Wita

reklama

Turek Mistrzem Polski 2015

Turek Mistrzem Polski 2015
 

W dniu 28 listopada 2015 roku w Międzyzdrojach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 w których uczestniczyły kluby z dwóch ogólnopolskich  federacji karate. Na starcie stanęły najsilniejsze kluby z całego kraju rywalizując w konkurencji full contakt karate i formule kata.

Duża liść startujących spowodowała przygotowanie przez organizatorów trzech mat do rozgrywania walk. Nasi reprezentanci  bronili ubiegłorocznego tytułu Mistrza Polski w kwalifikacji drużynowej co wiązało się z dużym obciążeniem psychicznym  naszej drużyny.

reklama

W konkurencji KATA mistrzami Polski zostali: Patrycja Będkowska , Weronika Mikosik, Michał Czekała i Tobiasz Kopczyńki, wicemistrzynią Polski Adrianna Kolenda , trzecie miejsce wywalczyli: Paweł Dytkowicz i Kinga Błaszczyk. W walkach najlepszymi w Polsce okazali się Tobiasz Kopczyński, Kacper Grześkiewicz i Stanisław Michalak oraz Paweł Dytkowicz, wicemistrzami Polski zostali : Adrianna Kolenda, Gabriela Kolenda, Igor Gotter, Weronika Mikosik, trzecie miejsce wywalczyli : Kinga Błaszczyk, Dominik Bilkowski, Wiktor Czekała, Hubert Wasilewski. 

Tuż za podium na czwartej pozycji znaleźli się : Norbert Piechota, Marcel Rosiak, Daria Suliga, Szymon Lewandowski. Ponadto do finałowej ósemki  dostali się zawodnicy , którzy zajęli miejsca od 5 do 8 : Gabriel Skierski, Kuba Orligóra, Jakub Kapłonek, Agata Durkiewicz, Eryka Brzęcka, Agata Kudlińska. W kwalifikacji drużynowej  zostaliśmy Mistrzami Polski w Walkach jak i w Kata.

Podziękowania dla trenerów Daniela Pakuły, Sebastiana Szewczyka, Kamila Więcławka i Dariusza Jasiakiewicza za przygotowanie reprezentacji do Mistrzostw Polski i poświęcony bezinteresownie czas prywatny.

Szacunek za wsparcie wyjazdu dla Burmistrza Tuliszkowa i Turku, Wójta Malanowa i Władysławowa i innym sponsorom pragnącym zachować anonimowość.

reklama

Korzystając z okazji zapraszamy nowych adeptów karate i judo do sekcji zapisy www.karate.turek.net.pl  lub telefonicznie pod numerem 693714490.

Gracjan Oblizajek dla Turek.net.pl
Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
2
3
4
5
6
7
8
Podobne artykuły
Klub Striker triumfuje na turnieju Young...

Klub Striker triumfuje na turnieju Young Samurai w Inowrocławiu

11 czerw.
Wór medali dla Turku na XXV Mistrzostwach...

Wór medali dla Turku na XXV Mistrzostwach Wielkopolski KyokuShin Karate

21 maj.
Turkowski Klub Oyama Karate na seminarium w...

Turkowski Klub Oyama Karate na seminarium w Spring Camp DOJO Stara Wieś

17 maj.
XXV Puchar Wielkopolski Okręgowego Związku...

XXV Puchar Wielkopolski Okręgowego Związku Karate w Turku

25 kw.
Otwarte Mistrzostwa Polski OYAMA i KYOKUSHIN...

Otwarte Mistrzostwa Polski OYAMA i KYOKUSHIN Karate z udziałem...

25 kw.
Sprzątanie lasu z Turkowskim Klubem Karate

Sprzątanie lasu z Turkowskim Klubem Karate

9 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama