sobota 21 września 2019

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

reklama
Wzorek

Turek Mistrzem Polski 2015

Turek Mistrzem Polski 2015
 

W dniu 28 listopada 2015 roku w Międzyzdrojach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 w których uczestniczyły kluby z dwóch ogólnopolskich  federacji karate. Na starcie stanęły najsilniejsze kluby z całego kraju rywalizując w konkurencji full contakt karate i formule kata.

Duża liść startujących spowodowała przygotowanie przez organizatorów trzech mat do rozgrywania walk. Nasi reprezentanci  bronili ubiegłorocznego tytułu Mistrza Polski w kwalifikacji drużynowej co wiązało się z dużym obciążeniem psychicznym  naszej drużyny.

reklama

W konkurencji KATA mistrzami Polski zostali: Patrycja Będkowska , Weronika Mikosik, Michał Czekała i Tobiasz Kopczyńki, wicemistrzynią Polski Adrianna Kolenda , trzecie miejsce wywalczyli: Paweł Dytkowicz i Kinga Błaszczyk. W walkach najlepszymi w Polsce okazali się Tobiasz Kopczyński, Kacper Grześkiewicz i Stanisław Michalak oraz Paweł Dytkowicz, wicemistrzami Polski zostali : Adrianna Kolenda, Gabriela Kolenda, Igor Gotter, Weronika Mikosik, trzecie miejsce wywalczyli : Kinga Błaszczyk, Dominik Bilkowski, Wiktor Czekała, Hubert Wasilewski. 

Tuż za podium na czwartej pozycji znaleźli się : Norbert Piechota, Marcel Rosiak, Daria Suliga, Szymon Lewandowski. Ponadto do finałowej ósemki  dostali się zawodnicy , którzy zajęli miejsca od 5 do 8 : Gabriel Skierski, Kuba Orligóra, Jakub Kapłonek, Agata Durkiewicz, Eryka Brzęcka, Agata Kudlińska. W kwalifikacji drużynowej  zostaliśmy Mistrzami Polski w Walkach jak i w Kata.

Podziękowania dla trenerów Daniela Pakuły, Sebastiana Szewczyka, Kamila Więcławka i Dariusza Jasiakiewicza za przygotowanie reprezentacji do Mistrzostw Polski i poświęcony bezinteresownie czas prywatny.

reklama

Szacunek za wsparcie wyjazdu dla Burmistrza Tuliszkowa i Turku, Wójta Malanowa i Władysławowa i innym sponsorom pragnącym zachować anonimowość.

Korzystając z okazji zapraszamy nowych adeptów karate i judo do sekcji zapisy www.karate.turek.net.pl  lub telefonicznie pod numerem 693714490.

Podobne artykuły

Klub Sportów i Sztuk Walk ogłasza nabór

Klub Sportów i Sztuk Walk ogłasza nabór

9 wrz.
Najmłodsi karatecy trenowali nad Jeziorem...

Najmłodsi karatecy trenowali nad Jeziorem Powidzkim...

3 wrz.
Wideo: Aleksandra Wypchło zdobywa...

Wideo: Aleksandra Wypchło zdobywa Wicemistrzostwo...

2 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama