Zbiórka dla OSP Międzylesie. Zebrano 4350 zł czyli 54% !!! POMAGAMY !!!

środa 03 czerwca 2020

Anatola, Leszka, Tamary

reklama

Zawodnicy karate poddani egzaminacyjnej próbie

Zawodnicy karate poddani egzaminacyjnej próbie
 

10 stycznia 2016 roku odbył się coroczny egzamin karateków. Trwał on blisko dwie godziny zgodnie z zobowiązującymi zasadami japońskiej organizacji kyokushin karate. Blisko 200 zawodników zostało poddanych ciężkiej próbie sprawdzającej ich sprawność fizyczną.

Egzaminowani demonstrowali nabyte umiejętności techniczne zachowując hart ducha podczas walk testowych realnej walki. Komisja egzaminacyjna składająca się z czarnych pasów, w osobach byli to Bogdan Jankowski, Sebastian Szewczyk, Kamil Więcławek, Daniel Pakuła, Waldemar Mila, Waldemar Optiz, Rafał Gębalski, Paulina Sobieracka pod przewodnictwem Dariusza Jasiakiewicza bacznie czuwała na prawidłowym przebiegiem egzaminu. Miło poinformować, że wszyscy uczestnicy pokazali niesamowitą odporność psychofizyczną i zdali egzamin uzyskując wyższe pasy począwszy od pomarańczowych do brązowych włącznie.

reklama

Ostatnia część egzaminu, na którą składały się testy walki była bardzo ciężka i wyczerpująca. Pomimo tego cała czołówka zdających na wyższe pasy pokazała się z jak najlepszej strony mimo niesamowitego zmęczenia.

materiał prasowy

Podobne artykuły

MEN informuje o procedurze przyjęcia do szkół....

MEN informuje o procedurze przyjęcia do szkół....

19 maj.
Egzamin Karate Kyokushin w SP5

Egzamin Karate Kyokushin w SP5

18-12-2019
Najmłodsi karatecy trenowali nad Jeziorem...

Najmłodsi karatecy trenowali nad Jeziorem Powidzkim...

03-09-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama