niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Reprezentacja ZST w drodze do finału Mistrzostw Województwa w Unihokeju

Reprezentacja ZST w drodze do finału Mistrzostw Województwa w Unihokeju
 

Wielkie emocje, wielki wysiłek, walka do upadłego. Tak w skrócie można opisać drogę reprezentacji ZST do finału Mistrzostw Województwa w unihokeju, które odbędą się 17 i 18 marca 2016 r. w Swarzędzu.

‹Awans do etapu rejonowego wywalczyła zarówno drużyna chłopców, jak i dziewcząt. Unihokej jest trudną dyscypliną sportową, wymaga techniki, kondycji i zmysłu taktycznego. W miniony piątek w Koninie obie nasze reprezentacje starały się o przejście do następnego etapu rozgrywek. Awans uzyskali chłopcy, zajmując pierwsze miejsce w grupie. Co dalej? Wszyscy trzymamy kciuki!

reklama

Składy drużyn: Szymon Gotfryd, Radek Gruchot, Damian Krysztoforski, Adrian Napieraj, Kamil Rokoszewski, Piotr Rosiak, Błażej Sternik, Michał Sztybrych, Tomek Urbankiewicz, Szymon Warych, Jakub Zdych,

Ola Adamiak, Ewelina Dziekan, Agnieszka Ilska, Patrycja Kubisiak, Ewelina Kujawińska, Joanna Pęcherzewska, Klaudia Rokoszewska, Justyna Sobczak i Natalia Włazałek.

Opiekunowie drużyn: Urszula Mokrowiecka, Edyta Staszak i Adam Gomółka.

Podobne artykuły

Uczniowie ZST rozpoczęli nowy rok szkolny...

Uczniowie ZST rozpoczęli nowy rok szkolny 2021/2022

2 wrz.
Dzieci i młodzież w Turku i powiecie rozpoczęła...

Dzieci i młodzież w Turku i powiecie rozpoczęła nowy...

1 wrz.
443 zdało, 148 nie zdało. Maturzyści poznali...

443 zdało, 148 nie zdało. Maturzyści poznali wyniki...

6 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama