wtorek 21 września 2021

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

3°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Mecze Tura biletowane. Wesprzyjmy klub

Mecze Tura biletowane. Wesprzyjmy klub
 

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego „Tur 1921” Turek informuje, że od rundy wiosennej zostają wprowadzone bilety wstępu na mecze mistrzowskie A-klasy, odbywające się na stadionie 1000-lecia w Turku. Ceny biletów wyglądać będą następująco:

  • wstęp wolny: dzieci do 13 roku życia ( za okazaniem dokumentu tożsamości) oraz kobiety,
  • bilet ulgowy w wysokości 3 zł: młodzież od 13 do 18 roku życia,
  • bilet normalny 5 zł.

Koniecznością wprowadzenia biletów jest sytuacja finansowa Klubu. Roczny koszt prawidłowego prowadzenia zespołu seniorów to kwota około 45-50 tyś zł. Na te kwotę wchodzą głównie: koszty wyjazdów, zakup sprzętu sportowego oraz wyposażenia zawodników, badania lekarskie, uposażenie trenera, koszty administracyjne, wyżywienie oraz napoje, ubezpieczenia, koszty sędziowskie, wynajem stadionu oraz hal sportowych itp.

reklama

Miejski Klub Sportowy „Tur 1921” Turek w chwili obecnej posiada 7 grup szkoleniowych tj: seniorzy, juniorzy młodsi, trampkarze młodsi, młodzicy młodsi i starsi, orliki oraz żaki łącznie ponad 160 zawodników. Zawodnikami naszego Klubu są wyłącznie mieszkańcy miasta oraz powiatu tureckiego. Zgodnie z zapowiedzią Zarządu, powołanie oraz prowadzenie zespołu seniorów nie może odbywać się kosztem drużyn młodzieżowych, gdyż głównym celem Klubu jest szkolenie dzieci i młodzieży. W 2016 roku nasz Klub otrzymał dotację z Urzędu Miasta w Turku na szkolenie 75 tys. złotych, z czego na szkolenie seniorów w kwocie 15 tys. złotych. Zadaniem Zarządu jest pozyskanie pozostałej kwoty, celem zapewnienia płynności procesu szkoleniowego zespołu. Stąd m.in. decyzja o wprowadzeniu biletów na mecze seniorów. Informujemy, iż wszystkie środki pozyskane z biletów zostaną przeznaczone na prowadzenie zespołu seniorów.

Celem Zarządu oraz zawodników jest dalszy rozwój i awans zespołu do wyższych klas rozgrywkowych. Wierzymy, że przy dalszej dobrej współpracy z Burmistrzem Miasta Turku Romualdem Antosikiem oraz Radnymi Rady Miasta Turku, uda nam się w najbliższych latach awansować co najmniej do IV ligi. Naszym zdaniem Turek stać, a przede wszystkim nasze miasto zasługuje na Klub grający w tej klasie rozgrywkowej. Aby do tego doszło koniecznym jest wsparcie kibiców naszego Klubu, którzy licznie przychodząc na mecze seniorów, pomogą w osiągnięciu tego celu. Wierzymy, że kibice zrozumieją decyzje Zarządu i nadal będą wspierać Klub w staraniach o dumne reprezentowanie naszego miasta.

Zapraszamy mieszkańców do kibicowania naszym drużynom.

reklama

Prezes Zarządu Paweł Młynarski

materiał prasowy

Podobne artykuły

Co dalej z MGKS Tur 1921 Turek

Co dalej z MGKS Tur 1921 Turek

31-10-2019
UKS Piątka Turek - młodzik - w półfinale...

UKS Piątka Turek - młodzik - w półfinale...

30-01-2017
Zawodnicy karate stanęli przed egzaminem

Zawodnicy karate stanęli przed egzaminem

16-01-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama