sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Tobiasz Rusek Mistrzem Polski w nowej kategorii

Tobiasz Rusek Mistrzem Polski w nowej kategorii
 

Na swoim koncie ma już wiele tytułów i sukcesów, a jego nazwisko kilkukrotnie przewijało się na łamach naszego portalu – Tobiasz Rusek - młody, ambitny i cierpliwie dążący do celu sportowiec został Mistrzem Polski w nowo powstałej kategorii Fitness Plażowe Atletyczne Mężczyzn Open.

Tobiasz Rusek może pochwalić się także wcześniejszymi sukcesami takimi jak: dwukrotne III miejsce na Mistrzostwach Polski w kategorii męska sylwetka w latach 2014 i 2015 oraz 2013, a także III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w kat. kulturystyka klasyczna.

reklama

Tobiasz jest sportowcem, który doskonale rozumie potrzeby organizmu. Na wysokim piedestale stawia zasady prawidłowego, zdrowego odżywiania, jak również posiada szeroką wiedzę na temat prowadzenia treningów personalnych i budowania sylwetki. Oprócz certyfikatów potwierdzających jego wiedzę, wystarczającym dowodem jest jego wieloletnie doświadczenie i osiągnięcia w kulturystyce.

go

Podobne artykuły

Sport to zdrowie, zadbaj o swoje pociechy i...

Sport to zdrowie, zadbaj o swoje pociechy i zapisz...

28 lip.
Szczypiornistki z Przykony obroniły tytuł...

Szczypiornistki z Przykony obroniły tytuł Mistrzyń...

5 mrz.
 UKS

UKS "Piątka" Turek czwartą drużyną Kadetek w...

29 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama