piątek 25 września 2020

Aureli, Kamila, Kleofasa

Sobotni mecz zakończony zwycięstwem Tura

W sobotnie popołudnie piłkarskich emocji dostarczyli MKS „Tur 1921” Turek i Teleszyna Przykona, którzy rywalizowali między sobą na boisku w Psarach. Spotkanie zakończyło się sukcesem Tura, który zwyciężył wynikiem 3:0 zdobywając tę przewagę już w pierwszej połowie meczu. W drugiej połowie meczu obie drużyny walczyły nieustępliwie, ale żadnej z nich nie udało się oddać celnego strzału.

Bramki dla Tura: 8’ Robert Bąkowski (asysta Bartosz Grabowski) 34’ Bartosz Grabowski 45’ Robert Bąkowski (asysta Błażej Mierzwa).

A już w najbliższą sobotę tj. 30.04.2016 o godz. 17:00 na stadionie 1000-lecia przy ulicy Sportowej 3 w Turku MKS „Tur 1921” Turek zmierzy się z Osiekiem Wielkim.