poniedziałek 10 sierpnia 2020

Bianki, Borysa, Wawrzyńca

reklama

To nic, że pod wiatr, to nic że pod górę, to nic że w upale - było po prostu wspaniale

To nic, że pod wiatr, to nic że pod górę, to nic że w upale - było po prostu wspaniale
 

Wings for Life to impreza o charakterze światowym, a Poznań był jedną z 34 lokalizacji. Około 100 tysięcy zawodników (nieco ponad cztery tysiące w Polsce) rywalizowało m.in. w Walencji, Porto, Bratysławie, Melbourne, Dubaju, Limie, Brasilii, Guadalajarze czy Santiago. We wszystkich krajach start wyznaczono na godz. 11.00 czasu UTC, czyli 13 polskiego. Na innych kontynentach uczestnicy zaczynali bieg często jeszcze przed świtem, niektórzy już po zachodzie słońca.

Każda osoba, która została dogoniona przez auto, musiała zejść z trasy, a wynikiem była dla niej liczba zaliczonych kilometrów. Za kierownicą samochodu pościgowego usiadł Adam Małysz, który przed dwoma laty zakończył zawody na 19. kilometrze.

reklama

Klub Biegacza Maraton Turek "wystawił pokażną delegację" zawodników do tego biegu. Biegaliśmy na poznańskiej Malcie jak i w Bratysławie. Wszystkie uzbierane pieniądze zostaną przekazane na badania nad przerwanym rdzeniem kręgowym.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Pobiegli by upamiętnić Powstanie Warszawskie....

Pobiegli by upamiętnić Powstanie Warszawskie. KB...

1 sierp.
Czym grozi częste jedzenie fast foodu - 5...

Czym grozi częste jedzenie fast foodu - 5 fatalnych...

25 lip.
Biegacze z KB Maraton na piekielnie trudnym...

Biegacze z KB Maraton na piekielnie trudnym Biegu...

19 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama