czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

III Bieg Wyszyńskiej Dziesiątki już 28 maja!

III Bieg Wyszyńskiej Dziesiątki już 28 maja!
 

Bieganie staje się ważnym elementem życia coraz większej liczby osób. Lubimy biegać. Regularne bieganie sprawia, że wszystko wokół staje się łatwiejsze. Doskonale wie o tym ponad 150 osób, które już zapisało się na III Bieg Wyszyńskiej Dziesiątki. Warto się jednak pośpieszyć, bo niewiele brakuje, by osiągnąć limit uczestników.

Klub BASZTA Wyszyna, a także Urząd Gminy Władysławów, OSP Wyszyna, Szkoła Podstawowa w Wyszynie oraz Starostwo Powiatowe w Turku zapraszają do wzięcia udziału w: III BIEGU WYSZYŃSKA DZIESIĄTKA zaliczanego do Grand Prix Wielkopolski Wschodniej na dystansie 10km oraz Biegu na dystansie 3km a także marszu Nordic Walking na dystansie 6km. Impreza odbędzie się 28 maja 2016 r. w Wyszynie.

reklama

Wpisowe na bieg wynosi 30zł, ale w przypadku Wyszyńskiej Dziesiątki opłata zwraca się wielokrotnie. Poza wrażeniami sportowymi każdy uczestnik otrzymuję paczkę ze zdrową żywnością ufundowaną przez firmę Kupiec o wartości około 40 zł, mapę okolic ufundowaną przez firmę COMPASS z Krakowa o wartości 10 zł, okolicznościowy medal, posiłek regeneracyjny, napoje oraz szansę wylosowania atrakcyjnych upominków. Bieg zaliczany jest do Grand Prix Wielkopolski Wschodniej w Biegach. Limit uczestników to 200 osób.

go

III Bieg Wyszyńskiej Dziesiątki już 28 maja!

Podobne artykuły

Pobiegli by upamiętnić Powstanie Warszawskie....

Pobiegli by upamiętnić Powstanie Warszawskie. KB...

1 sierp.
Czym grozi częste jedzenie fast foodu - 5...

Czym grozi częste jedzenie fast foodu - 5 fatalnych...

25 lip.
Biegacze z KB Maraton na piekielnie trudnym...

Biegacze z KB Maraton na piekielnie trudnym Biegu...

19 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama