piątek 19 kwietnia 2024

Alfa, Leonii, Tytusa

Warta Kramsk - MKS "TUR 1921" Turek 0:2

Warta Kramsk - MKS

Trzecie zwycięstwo z rzędu odniosła drużyna Młodzika starszego pokonując na trudnym terenie zespół Warty Kramsk dwoma bramkami.

W pierwszej połowie zakończonej bezbramkowym remisem mecz był wyrównany jednak to gospodarze przeprowadzali groźniejsze akcje, które jednak bardzo dobrze przerywali obrońcy Tura, a w bramce dobrze interweniował Szymon Klecha.

Po zmianie stron lepszą drużyna był Tur, który udokumentował swoją dobrą grę dwoma bramkami. W 35 minucie po rzucie rożnym i małym zamieszaniu pod bramką Warty najwięcej sprytu wykazał Franciszek Tomaszak, który umieścił piłkę w siatce. W 42 minucie wychodzącego na czystą pozycję Nikodema Marciniaka fauluje obrońca z Kramska. Sędzia dyktuje rzut karny, którego jednak nie wykorzystujemy. W 50 minucie gospodarze wykonywali rzut rożny, po którym świetną kontrę przeprowadzili zawodnicy z Turku. Piłkę pod bramką przejął Nikodem Marciniak zagrywając ją na środek boiska do Piotrka Kubki, który z łatwością ograł ostatniego obrońcę Warty i umieścił piłkę w bramce ustalając wynik spotkania.

Cały zespół zasłużył dzisiaj na brawa pokonując zwycięzcę rozgrywek z poprzedniego sezonu w dodatku na jego terenie.

Skład zespołu: Szymon Klecha, Adam Oleksy, Filip Kurek (kpt), Gracjan Budka, Franciszek Tomaszak, Patryk Cieślak, Igor Pichłacz, Piotr Kubka, Nikodem Marciniak oraz Kamil Ślusarek, Miłosz Maciejewski, Norbert Jacaszek, Aleksander Robak, Mateusz Romke, Szymon Nowak

1

Następny mecz drużyna rozegra na własnym boisku w sobotę 15 października o godzinie 11:00 z GKS Sompolno.