piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

12°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Pojedynek Tura z Wartą Eremitą Dobrów na wyjeździe

Pojedynek Tura z Wartą Eremitą Dobrów na wyjeździe
 

Nasza drużyna w 11 kolejce na wyjeździe grała z Wartą Eremita Dobrów, mecz był widowiskiem dla licznie zgromadzonych kibiców jednej jak i drugiej drużyny. Nasz Tur był drużyną dominującą, jak na lidera przystało, jednak defensywa Dobrowa była ciężka do przejścia.

Bartosz Grabowski 2 razy z prawej strony dogrywał, raz do Trzepacza raz do Bąkowkskiego, lecz w ostatniej chwili obrońcy wybili piłkę. Dwukrotnie Przybylak uderzał głową po dośrodkowaniu Kasierskiego, lecz strzały mijały światło bramki. Po akcji Przybylak - Lament Damian Bąkowski wyszedł sam na sam, lecz bramkarz obronił.

reklama

W końcówce pierwszej połowy uderza Trzepacz i Bąkowskiemu w dobitce zabrakło centymetrów, żeby wepchnąć piłkę do siatki. Po rzucie wolnym Przybylak dogrywa w pole karne lecz strzał Bąkowskiego broni bramkarz. Po rzucie rożnym do sytuacji dochodzi Grabowski, lecz jego uderzenie z woleja broni bramkarz ratując swój zespół W ostatniej akcji pierwszej połowy Grabowski zdecydował się na strzał lecz piłka minęła światło bramki, nasz kapitan mógł podawać w tej sytuacji do lepiej ustawionego Trzepacza. Goście mieli jedną sytuację po dośrodkowaniu z prawej strony lecz świetnie broni Brzostowski.

W drugiej połowie Trzepacz minął kliku zawodników Dobrowa lecz jego strzał był zbyt lekki żeby pokonać bramkarza. Prawą stroną przedarł się Bąkowski lecz jego podanie było minimalnie niecelne i gospodarze uratowali się wybiciem piłki na rzut rożny a w polu karnym czekał już Grabowski i Dudek. Dwie świetne sytuację miał jeszcze Grabowski lecz jego strzał z trudem obronił bramkarz. Gospodarze mieli jedną sytuację w polu karnym po wyrzucie piłki z autu lecz znów świetnie zachował się Brzostowski. w samej końcówce Lament miał dwie świetne okazje najpierw po uderzeniu głową gospodarze wybili piłkę z linii bramkowej dobitka zmierzająca w światło bramki wylądowała na ciele jednego z zawodników.

Grając w osłabieniu od 64 minuty po czerwonej kartce dla Trzepacza nasz zespół wyraźnie ruszył do ataków chcąc wygrać mecz dominując nad gospodarzami, spychając ich do defensywy pokazując, że nie zadowala ich remis, niestety mecz zakończył się remisem dającym naszej drużynie 1 punk i nadal pozycje lidera z 5 punktowa przewaga nad przeciwnikami.

reklama

Już za tydzień 29.10.2016 zapraszamy na stadion 1000-lecia nasza drużyna podejmie spadkowicza z 4 ligi Olimpia Koło, mecz rozpocznie się o godzinie 14:00

Żółte kartki dla Tura:
30' Beniamin Trzepacz
58' Damian Bąkowski
64' Beniamin Trzepacz

Skład Tura
30 Dariusz Brzostowski
22 Kuba Młynarski
17 Krystian Przybylak (46' Banasiak Michał)
5 Zbigniew Kowalski
4 Błażej Mierzwa (90' Kaczmarek Przemek)
10 Jakub Lament
3 Tomasz Płoszka
19 Bartosz Grabowski
8 Tomasz Kasierski (46' Jakub Dudek)
11 Beniamin Trzepacz
9 Damian Bąkowski (71' Patryk Kaczmarek)

Zawodnicy rezerwowi:
1 Mateusz Polipowski
24 Patryk Kaczmarek
23 Patryk Muszyński
13 Michał Banasiak
14 Przemysław Kaczmarek
18 Jakub Dudek
15 Konrad Kubiak

Osoby prowadzące drużynę:
Jóźwiak Dawid - Trener
Zych Łukasz - Kierownik Klubu

materiał prasowy

Podobne artykuły

Sportowo-kulturalny weekend w powiecie. Na co...

Sportowo-kulturalny weekend w powiecie. Na co warto...

10 wrz.
Aktywny weekend drużyn Tura 1921 Turek....

Aktywny weekend drużyn Tura 1921 Turek. Zwycięstwo i...

6 wrz.
Seniorzy Tura 1921 Turek rozpoczynają...

Seniorzy Tura 1921 Turek rozpoczynają rozgrywki. Już...

18 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama