Rekordowa frekwencja w powiecie tureckim. Ponad 50% na godz. 17.00 !!!

niedziela 12 lipca 2020

Brunona, Jana, Wery

reklama

Malanów: Zakończenie Halowej Ligi już dziś. Mecz FC Kawęczyn z Cez-Rol zwieńczy rozgrywki

Malanów: Zakończenie Halowej Ligi już dziś. Mecz FC Kawęczyn z Cez-Rol zwieńczy rozgrywki
 

Wszystko co dobre musi kiedyś mieć swój kres. Tak też jest z rozgrywkami Halowej Ligi Piłki Nożnej w Malanowie. W czwartkowy wieczór obejrzymy dwa ostatnie mecze, które zdecydują o końcowym układzie ligowej tabeli. Czy na podium wskoczy Cez-Rol Turek? Czy FC Najsłabsi stracą szansę na medal?

Także i w tym roku Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie zaprosił wszystkich chętnych do udziału w V edycji rozgrywek Halowej Ligi Piłki Nożnej - Malanów 2017. Pierwsze mecze rozegrane zostały 17 stycznia. Zespoły - takie jak KS Midway Malanów, Korona Dziadowice, Cez-Rol Turek, FC Kawęczyn, Sparta Grąbków, Tornado Targówka, WKS Potworów, KS Grom Malanów juniorzy, FC Najsłabsi - walczyły w systemie „każdy z każdym”, dzięki czemu kibice mieli szansę obejrzeć kilkadziesiąt emocjonujących spotkań.

reklama

W czwartek, po godz. 19:00, w przedostatnim meczu zmierzą się KS Grom Malanów - juniorzy oraz Korona Dziadowice. Nieco później w „hitowym” wręcz pojedynku walczyć będą z sobą FC Kawęczyn i Cez-Rol Turek. Po zakończeniu ostatniego pojedynku nastąpi podsumowanie rozgrywek. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców. 

AW
Źródło: ligahalowa.futbolowo.pl

Podobne artykuły

Malanów: FC Kawęczyn, WKS Potworów, Cez-Rol...

Malanów: FC Kawęczyn, WKS Potworów, Cez-Rol Turek -...

10-02-2017
Malanów: Rusza Halowa Liga Piłki Nożnej....

Malanów: Rusza Halowa Liga Piłki Nożnej. Kibicuj...

17-01-2017
FC Kawęczyn z pucharem, FC Najsłabsi znów byli...

FC Kawęczyn z pucharem, FC Najsłabsi znów byli słabsi

10-02-2014

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama