wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Puchar Polski: Targówka czy Tulisia? Teleszyna czy Kasztelania?

Puchar Polski: Targówka czy Tulisia? Teleszyna czy Kasztelania? - foto: freeimages.com / Marc Garrido i Puig
foto: freeimages.com / Marc Garrido i Puig 

We wtorek 22 sierpnia rozpoczną się zmagania w ramach Pucharu Polski na szczeblu Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. W tejże rywalizacji weźmie udział sześć zespołów z terenu powiatu tureckiego.

W ciągu dwóch dni zobaczymy dwa derbowe pojedynki. Najpierw we wtorek 22 sierpnia zwycięzca Gminnej Ligi Piłki Nożnej w Malanowie – Tornado Targówka, zmierzy się z Tulisią Tuliszków, grającą obecnie w klasie okręgowej. Potyczkę tę obejrzymy na boisku w Malanowie, a początek spotkania zaplanowano na godz. 17:30. Dzień później, w środę 23 sierpnia, na boisku w Psarach walczyć ze sobą będą Teleszyna Przykona (A-klasa) oraz Kasztelenia Brudzew (klasa okręgowa). Start rywalizacji o godz. 17:30.

reklama

Zwycięzcy tych starć awansują do drugiej rundy Pucharu Polski na szczeblu OZPN Konin. Od etapu drugiej rundy swój udział w rozgrywkach pucharowych rozpoczną takie lokalne zespoły, jak MKS Tur 1921 Turek oraz Orzeł Kawęczyn.

AW

Podobne artykuły

Tur 1921 Turek pokonuje Tulisię Tuliszków 6:1

Tur 1921 Turek pokonuje Tulisię Tuliszków 6:1

17-10-2019
Podsumowanie Mistrzostw Świata w udawaniu gry w...

Podsumowanie Mistrzostw Świata w udawaniu gry w...

16-07-2019
Kolejne fajtułapy, które chcą wygrać...

Kolejne fajtułapy, które chcą wygrać Mistrzostwa...

04-07-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama