Dni Turku i Gminy Turek już za 5 dni!

wtorek 03 sierpnia 2021

Augustyna, Kamelii, Lidii

22°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

XIV Regionalny Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych

XIV Regionalny Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych
 

Dnia 23 października 2017 roku Turek gościł 50 zawodników tenisa stołowego na XIV Regionalnym Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Tureckiego, Pana Mariusza Seńko. W turnieju udział wzięli zawodnicy tenisa stołowego z Ośrodków z Koła, Konarzewa, Konina, Rychwała, Krotoszyna oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Turku.

Sportowa rywalizacja odbywała się na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej Nr 5 im. Unicef w Turku.

reklama

Ceremonia Otwarcia rozpoczęła się wciągnięciem flagi Olimpiad Specjalnych oraz przysięgą, którą w imieniu zawodników wypowiedział uczestnik WTZ w Turku, Włodzimierz Zieliński. Otwarcia zawodów dokonał pan Mariusz Seńko, który życzył zawodnikom udanych rozgrywek i zdobycia najwyższych miejsc na podium.

Po części oficjalnej zawodnicy przystąpili do gier tenisa w żeńskich i męskich grupach sprawnościowych.

Złotymi medalistami zostali: Szablewska Natalia, Ryczkowski Bartosz i Puzowski Sebastian z SOSW w Borzęciczkach, Przybylak Agnieszka, Matela Bartłomiej i Szajrych Sylwester z ZPEW w Turku, Krawczyk Justyna z SOSW w Rychwale, Sobierajski Łukasz z ZSS w Krotoszynie, Spychała Łukasz z SOSW w Konarzewie, Bryl Marcin z WTZ w Turku oraz Woźnicki Piotr z SOSW w Kole.

reklama

Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie „Przyjaźni Dzieciom” przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Turku, Zespół Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Turku oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej w Turku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim firmom i ludziom dobrej woli, którzy udzielili wsparcia i pomocy podczas organizacji zawodów sportowych.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Tenisiści walczyli o Puchar Wójta Gminy Malanów

Tenisiści walczyli o Puchar Wójta Gminy Malanów

17-12-2020
Wojewoda Wielkopolski na podsumowaniu programów...

Wojewoda Wielkopolski na podsumowaniu programów...

27-07-2020
Egzamin ósmoklasisty w ZPEW

Egzamin ósmoklasisty w ZPEW

22-06-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama