środa 26 września 2018

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

Przepłyną nocą setki kilometrów! Pływacki maraton dla Mikołaja

Przepłyną nocą setki kilometrów! Pływacki maraton dla Mikołaja - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Już 24 listopada odbędzie się druga edycja Nocnego Maratonu Pływackiego. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 20:00 w turkowskiej Krytej Pływalni przy ul. Sportowej. Akcja ma charakter charytatywny – w tym roku zbierane podczas Maratonu pieniądze zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację młodego Mikołaja.

W minionym roku podczas pierwszego Nocnego Maratonu Pływackiego pływakom udało się wspólnie przepłynąć dokładnie 123 km i 150 m. Zebrano wtedy łącznie 3061 zł.

reklama

Organizatorami Nocnego Maratonu są: Burmistrz Miasta Turek, Ośrodek Rekreacji i Sportu w Turku, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Usługi medyczne Artur Bińkowski, Szkółka pływania AktywLandia, Stowarzyszenie Morsy Turek, turkowskie Centrum Wolontariatu, sklep Kredka oraz OSP Turek.

md

Przepłyną nocą setki kilometrów! Pływacki maraton dla Mikołaja

Podobne artykuły

Turek: Europejski Tydzień Sportu 2018

Turek: Europejski Tydzień Sportu 2018

21 wrz.
Wideo: Dzień Kolorów w Turku

Wideo: Dzień Kolorów w Turku

9 wrz.
Turek: Starosta nie dał pozwolenia na...

Turek: Starosta nie dał pozwolenia na modernizację OSiR

13 lip.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama