środa 23 września 2020

Bogusława, Liwiusza, Tekli

reklama

Unihokeiści z ZSR Kaczki Średnie w wojewódzkim finale

Unihokeiści z ZSR Kaczki Średnie w wojewódzkim finale
 

14 listopada 2017 r. w hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie odbyły się Eliminacje Strefowe SPG w Unihokeja Chłopców do Finału XIX Licealiady. Silna drużyna z ZSR Kaczki Średnie w składzie: Kacper Darabasz, Jakub Dziamara, Dominik Izydorczyk, Radosław Plak, Mateusz Piłatowski, Piotr Marciniak, Stasiak Sebastian, Patryk Sikora, Damian Walczak, Kamil Zielonka, Maciej Zagłoba, pod czujnym okiem opiekuna p. Damiana Wdowińskiego zdominowała gnieźnieńskie rozgrywki. Doskonała postawa i bezkonkurencyjność zawodników z ZSR spowodowała, że najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Dominik Izydorczyk, natomiast najlepszym zawodnikiem unihokejowych starć - Kamil Zielonka.

Łącznie do tej fazy rozgrywek awansowały 18 szkół z Wielkopolski, które zostały podzielone na 3 strefy. Organizatorem gnieźnieńskiej był Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska” w Poznaniu we współpracy z II Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie i Starostwem Powiatowym w Gnieźnie. W turnieju uczestniczyło 6 zespołów: II LO Gniezno, ZSP 2 Gniezno, ZS Wieleń, ZSZ Słupca, ZS Kopernik Konin i ZSR Kaczki Średnie. W wyniku losowania drużyny podzielono na dwie grupy, w których grano systemem „każdy z każdym”. Najlepsze drużyny awansowały do półfinału, zwycięzcy półfinałów rozegrali ostatni mecz, który zapewnił graczom z ZSR Kaczki Średnie oraz ZS Kopernik Konin awans do finału wojewódzkiego.  

reklama

Wyniki meczów reprezentacji ZSR Kaczki Średnie:

Wyniki grupowe:
ZSR Kaczki Średnie : ZSP 2 Gniezno 2:0

ZSR Kaczki Średnie : ZS Kopernik Konin 1:0

Półfinał:
ZSR Kaczki Średnie : ZSZ Słupca 5:1

Finał:
ZSR Kaczki Średnie : ZS Kopernik Konin 3:0

materiał nadesłany

Unihokeiści z ZSR Kaczki Średnie w wojewódzkim finale

Podobne artykuły

Dostawca marki Kubota potwierdza współpracę z...

Dostawca marki Kubota potwierdza współpracę z ZSR...

20 wrz.
Stanowisko Organu Prowadzącego dla ZSR CKP w...

Stanowisko Organu Prowadzącego dla ZSR CKP w...

10 wrz.
Oświadczenie wicedyrektorów ZSR CKP w Kaczkach...

Oświadczenie wicedyrektorów ZSR CKP w Kaczkach...

9 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama