środa 26 września 2018

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

Unihokeiści z ZSR Kaczki Średnie w wojewódzkim finale

Unihokeiści z ZSR Kaczki Średnie w wojewódzkim finale
 

14 listopada 2017 r. w hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie odbyły się Eliminacje Strefowe SPG w Unihokeja Chłopców do Finału XIX Licealiady. Silna drużyna z ZSR Kaczki Średnie w składzie: Kacper Darabasz, Jakub Dziamara, Dominik Izydorczyk, Radosław Plak, Mateusz Piłatowski, Piotr Marciniak, Stasiak Sebastian, Patryk Sikora, Damian Walczak, Kamil Zielonka, Maciej Zagłoba, pod czujnym okiem opiekuna p. Damiana Wdowińskiego zdominowała gnieźnieńskie rozgrywki. Doskonała postawa i bezkonkurencyjność zawodników z ZSR spowodowała, że najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Dominik Izydorczyk, natomiast najlepszym zawodnikiem unihokejowych starć - Kamil Zielonka.

Łącznie do tej fazy rozgrywek awansowały 18 szkół z Wielkopolski, które zostały podzielone na 3 strefy. Organizatorem gnieźnieńskiej był Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska” w Poznaniu we współpracy z II Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie i Starostwem Powiatowym w Gnieźnie. W turnieju uczestniczyło 6 zespołów: II LO Gniezno, ZSP 2 Gniezno, ZS Wieleń, ZSZ Słupca, ZS Kopernik Konin i ZSR Kaczki Średnie. W wyniku losowania drużyny podzielono na dwie grupy, w których grano systemem „każdy z każdym”. Najlepsze drużyny awansowały do półfinału, zwycięzcy półfinałów rozegrali ostatni mecz, który zapewnił graczom z ZSR Kaczki Średnie oraz ZS Kopernik Konin awans do finału wojewódzkiego.  

reklama

Wyniki meczów reprezentacji ZSR Kaczki Średnie:

Wyniki grupowe:
ZSR Kaczki Średnie : ZSP 2 Gniezno 2:0

ZSR Kaczki Średnie : ZS Kopernik Konin 1:0

Półfinał:
ZSR Kaczki Średnie : ZSZ Słupca 5:1

Finał:
ZSR Kaczki Średnie : ZS Kopernik Konin 3:0

materiał nadesłany

Unihokeiści z ZSR Kaczki Średnie w wojewódzkim finale

Podobne artykuły

Kaczki Średnie: Czytamy

Kaczki Średnie: Czytamy "Przedwiośnie"

11 wrz.
Zmiany w powiatowych szkołach

Zmiany w powiatowych szkołach

5 wrz.
Kaczki Średnie: W ZSR CKP znów gwarno. Nowy rok...

Kaczki Średnie: W ZSR CKP znów gwarno. Nowy rok...

3 wrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama