Dni Turku i Gminy Turek już za 3 dni!

czwartek 05 sierpnia 2021

Emila, Karoliny, Kary

13°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Zawodnicy Striker Turek walczyli w III Lidze A1 Konin 2017

Zawodnicy Striker Turek walczyli w III Lidze A1 Konin 2017
 

2 grudnia reprezentacja klubu „Striker” w Turku miała okazję sprawdzić swoje umiejętności w trzeciej już odsłonie Ligi A1 w Koninie. W naszym wąskim składzie znaleźli się Michał Mielczarek oraz Hubert Izydorkiewicz.

Jako pierwszy w ringu z naszej dwójki pojawił się Michał, który z powodu braku przeciwników musiał się zmierzyć z o wiele bardziej doświadczonym zawodnikiem w wyższej kategorii wagowej. Mimo tych niedogodności Michałowi udało stoczyć pełny trzy rundowy pojedynek w dobrym stylu, który niestety przegrał na punkty.

reklama

Hubert stoczył swój pojedynek pod koniec Ligi. Od samego początku narzucił mocny pressing na swojego przeciwnika. Przez całe dwie rundy zawodnik był bombardowany mocnymi ciosami z dystansu. Dobra praca na nogach oraz moc zadawanych technik, nie pozwoliła na zbliżenie się do naszego zawodnika i ostatecznie Hubert wygrał walkę po dwóch rundach.

Gratulacje dla obu zawodników za start w tym turnieju. Są to pierwsze zawody, w których mieliśmy okazję przygotowywać się na nowej Sali. Treningi w ringu oraz specjalistyczne metody i środki treningowe zaowocowały. Kolejne starty naszych zawodników już w nowym 2018 roku.

Korzystając z okazji, chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkie chętne osoby na treningi KICKBOXINGU w formułach MUAY THAI oraz K – 1 dzieci, młodzież i dorosłych. Szczegółowe informacje na stronie: https://www.facebook.com/STRIKERTUREK/  oraz pod numerem telefonu: 661472143.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Podwójne uderzenie Strikera

Podwójne uderzenie Strikera

22 czerw.
Dobry występ zawodników Strikera na Jurrasic...

Dobry występ zawodników Strikera na Jurrasic...

10 czerw.
Dwa medale Strikera na Mistrzostwach w Mysłowicach

Dwa medale Strikera na Mistrzostwach w Mysłowicach

4 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama