czwartek 19 lipca 2018

Alfreny, Rufina, Wincentego

reklama

ZST: Powrót z tarczą

ZST: Powrót z tarczą
 

Wspaniała akcja i cudowne uderzenie Przemysława Witkowskiego w ostatniej minucie półfinałowego spotkania z zespołem gospodarzy dało zespołowi „Profesorki Turek” zwycięstwo 3:2 i upragniony awans do finału VI Mistrzostw Polski Pracowników Oświaty w Futsalu Praszka 2017.

Jednak zawodów nie rozpoczynaliśmy w równie wyśmienitych humorach. Pierwszy mecz , również zespołem z Praszki, niestety przez nas zespół przegrany 1:3 uświadomił nam, że będzie to trudny i wyczerpujący turniej. I nie pomyliliśmy się. Jednak nasz zespól pokazał nie tylko umiejętności techniczne i taktyczne ale przede wszystkim charyzmę. Po rozegranych czterech meczach grupowych , ćwierćfinale i półfinale wywalczyliśmy awans do finału. W finale zostaliśmy pokonani przez lepiej dysponowany zespół ZNP Włoszczowa.

reklama

Tym oto sposobem zostaliśmy Wicemistrzami Polski Pracowników Oświaty w futsalu na rok 2017. W zawodach uczestniczyły zespoły piłkarskie z województw: Łódzkiego, Wielkopolskiego , Opolskiego , Dolnośląskiego i Małopolskiego.

W reprezentacji Turku i Powiatu Tureckiego wystąpili nauczyciele: Stanisław Mikołajczyk Janusz Modrzejewski , Rafał Szewczyk , Szymański Michał , Szymański Wojciech, Janusz Woźniak, Przemysław Wełnicki, Przemysław Witkowski, Mateusz Zajdel, Radosław Zwoliński.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

WATERJET już w ZST

WATERJET już w ZST

17 lip.
Szkoły ponadgimnazjalne Powiatu Tureckiego z...

Szkoły ponadgimnazjalne Powiatu Tureckiego z nową...

17 lip.
488 zdało, 79 nie zdało. Maturzyści poznali...

488 zdało, 79 nie zdało. Maturzyści poznali wyniki...

3 lip.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama