wtorek 17 lipca 2018

Aleksego, Bogdana, Martyny

reklama

Osiedlowe drużyny zagrały w mikołajkowym turnieju

Osiedlowe drużyny zagrały w mikołajkowym turnieju - foto: H. Rogodzińska
foto: H. Rogodzińska 

W dniu 10.12.2017 w godzinach przedpołudniowych w Hali Widowiskowo -Sportowej w Turku odbył się cykliczny Osiedlowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Turku.

W rozgrywkach wzięło udział 6 zespołów, a każda reprezentacja składała się z 7 piłkarzy. Organizatorem turnieju byli: Urząd Miasta Turku, Samorząd Mieszkańców Osiedla Nr 1 w Turku, oraz OSiR w Turku.

reklama

Nagrody sfinansowane były ze środków przeznaczonych na realizację zadań Samorządu Osiedla nr 1. Firma Zina ufundowała dodatkowe nagrody dla zawodników z terenu osiedla nr 1, którzy brali udział w sportowych zmaganiach.

Rozgrywki służyły popularyzacji kultury fizycznej i aktywnych form wypoczynku wśród mieszkańców. Miała miejsce integracja zawodników i zdrowa rywalizacja fair play. Zespołowa gra poszczególnych drużyn zakończyła się następującymi wynikami:

  1. miejsce- Zjednoczeni
  2. miejsce – Profesorki Turek
  3. miejsce- WZW Przyjaciele
  4. miejsce- Galaktikos Team
  5. miejsce – Chlejsi Londyn
  6. miejsce – Kapiszony TV

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział i sportowe współzawodnictwo. Gratuluję zwycięzcom i życzę dalszych sukcesów. Zapraszam do udziału w kolejnych imprezach kulturalno-sportowych organizowanych przez Osiedle Nr 1 w Turku.

reklama

Foto Hanna Rogodzińska

Przewodniczący Samorządu  Mieszkańców Osiedla Nr 1 w Turku
Paweł Rogodziński

Podobne artykuły

Bibianna: Zagraj w XIII Gminnych Mistrzostwach...

Bibianna: Zagraj w XIII Gminnych Mistrzostwach w...

4 lip.
Trwa Amica Judo Cup

Trwa Amica Judo Cup

17 czerw.
A. Burszewski: Mundial 2018

A. Burszewski: Mundial 2018

15 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama