czwartek 19 lipca 2018

Alfreny, Rufina, Wincentego

reklama

Kawęczyn: III Otwarty Turniej Tenisa Stołowego niebawem. Wywalcz Puchar Wójta!

Kawęczyn: III Otwarty Turniej Tenisa Stołowego niebawem. Wywalcz Puchar Wójta! - foto: freeimages.com / Darren MacEachern
foto: freeimages.com / Darren MacEachern  

Miłośników popularnego "ping-ponga" czeka niebawem nie lada wyzwanie. Już w pierwszy weekend lutego rozegrany zostanie III Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w Kawęczynie. Swoich sił w tego typu zmaganiach mogą spróbować wszyscy – zarówno kawęczynianie, jak i mieszkańcy ościennych gmin.

O Puchar Wójta Jana Nowaka powalczymy 3 lutego. Wydarzenie rozpocznie się w sobotni ranek o godz. 9:00. Impreza odbędzie się w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Kawęczynie. Zawodnicy powalczą w kilku kategoriach wiekowych. Najpierw do rozgrywek przystąpią uczniowie szkół podstawowych, w samo południe grę rozpoczną gimnazjaliści, a o godz. 14:00 przy stołach zjawią się osoby dorosłe. Zapisy odbędą się w dniu turnieju, na 15 minut przed startem gier w danej kategorii wiekowej. 

Do udziału w II Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kawęczyn zachęcają Organizatorzy – Urząd Gminy Kawęczyn, GKS Orzeł Kawęczyn oraz Lokalny Animator Sportu.

reklama

 

Kawęczyn: III Otwarty Turniej Tenisa Stołowego niebawem. Wywalcz Puchar Wójta!

Podobne artykuły

Kawęczyn: Dla Kasi zagrali na Orliku

Kawęczyn: Dla Kasi zagrali na Orliku

9 lip.
Kawęczyn: Od lipca wójt zarobi mniej

Kawęczyn: Od lipca wójt zarobi mniej

29 czerw.
Kawęczyn: Życie seniora bywa niebezpieczne....

Kawęczyn: Życie seniora bywa niebezpieczne. Szemrani...

7 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama