czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Już w sobotę: Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej

Już w sobotę: Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej - foto: M. Derucki
foto: M. DeruckiKadr z ubiegłorocznego turnieju 

Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku oraz Komitet Społeczny „Młodzi Pomagają” po raz drugi zorganizowali charytatywny Turniej Piłki Siatkowej. Tym razem zespoły zagrają na rzecz Arka.

Turniej odbędzie się w najbliższą sobotę, 14 kwietnia, od godz. 14:00, w hali widowiskowo-sportowej w Turku. Warunkiem uczestnictwa jest uiszczenie w wysokości minimalnej 200 zł w formie darowizny, przekazanej do puszki w dniu turnieju.

reklama

Link do formularza zgłoszeniowego

W tym roku zespoły zagrają dla Arka, ojca dwójki wspaniałych córek, chorego na Stwardnienie Boczne Zanikowe. Choroba bardzo szybko postępuje – codzienne koszty rehabilitacji, leków a przede wszystkim przeszczep komórek macierzystych przerastają możliwości finansowe rodziny.

md

Już w sobotę: Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej

Podobne artykuły

Kolejne

Kolejne "Kolorowe wakacje" na Matejki za nami

15 lip.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku...

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku zaprasza...

30 czerw.
Wolontariacki #GaszynChallenge ze sporą dawką...

Wolontariacki #GaszynChallenge ze sporą dawką...

10 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama