czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Kaczki Średnie: Zawody OSP już 17 czerwca

Kaczki Średnie: Zawody OSP już 17 czerwca
 

Mamy już praktycznie lato, więc nadchodzi nie tylko czas wakacji, ale też kibicowania strażakom podczas organizowanych tu i ówdzie zawodów sportowo-pożarniczych. Którzy druhowie z terenu gminy wiejskiej Turek są aktualnie w najlepszej formie? Przekonamy się już w najbliższy weekend.

Pasjonaci pożarnictwa snują już zapewne domysły na temat tego, kto sięgnie po medale. Czy tak jak w ubiegłym roku trofea zdobędą strażacy z Kalinowej, Cisewa i Kowali Księżych? Może Słodków będzie górą, czy też gospodarze z Kaczek Średnich? Czy druhowie z innych miejscowości sprawią niespodziankę? Odpowiedzi przyniesie niedziela 17 czerwca. Wtedy to, na stadionie ZSR CKP w Kaczkach Średnich, zorganizowane zostaną Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2018. Początek zmagań o godz. 14:00.

reklama

Tak druhowie walczyli podczas Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych 2017 w Żukach

Podobne artykuły

Znamy wyniki matur 2020 w powiecie tureckim....

Znamy wyniki matur 2020 w powiecie tureckim....

11 sierp.
Listy do redakcji: Dofinansowania na strażackie...

Listy do redakcji: Dofinansowania na strażackie wozy...

30 kw.
Trzecia edycja

Trzecia edycja "Menu Kulturalnego" w ZSR CKP w...

5 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama