środa 12 grudnia 2018

Ady, Aleksandra, Dagmary

reklama

Kaczki Średnie: Zawody OSP już 17 czerwca

Kaczki Średnie: Zawody OSP już 17 czerwca
 

Mamy już praktycznie lato, więc nadchodzi nie tylko czas wakacji, ale też kibicowania strażakom podczas organizowanych tu i ówdzie zawodów sportowo-pożarniczych. Którzy druhowie z terenu gminy wiejskiej Turek są aktualnie w najlepszej formie? Przekonamy się już w najbliższy weekend.

Pasjonaci pożarnictwa snują już zapewne domysły na temat tego, kto sięgnie po medale. Czy tak jak w ubiegłym roku trofea zdobędą strażacy z Kalinowej, Cisewa i Kowali Księżych? Może Słodków będzie górą, czy też gospodarze z Kaczek Średnich? Czy druhowie z innych miejscowości sprawią niespodziankę? Odpowiedzi przyniesie niedziela 17 czerwca. Wtedy to, na stadionie ZSR CKP w Kaczkach Średnich, zorganizowane zostaną Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2018. Początek zmagań o godz. 14:00.

reklama

Tak druhowie walczyli podczas Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych 2017 w Żukach

Podobne artykuły

"Precyzyjnie o rolnictwie" w ZSR CKP w Kaczkach Śr.

z dzisiaj
Wideo: Językowa przygoda w Kaczkach Śr. czyli...

Wideo: Językowa przygoda w Kaczkach Śr. czyli...

3 grudz.
II Światowy Dzień Ubogich w parafii pw. NMP...

II Światowy Dzień Ubogich w parafii pw. NMP Królowej...

30 list.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama