wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

Striker Turek na sparingach Muay Thai w Poznaniu

Striker Turek na sparingach Muay Thai w Poznaniu
 

17 czerwca czteroosobowa reprezentacja klubu Striker w Turku brała udział w VI edycji ogólnopolskich sparingach kickboxingu w formule Muay Thai. Sparingi były zorganizowane przez Grzegorza Waligóre trenera klubu Kohorta Poznań. Uczestnikami seminarium byli kadrowicze K-1, zawodnicy mma a gościem specjalnym był Tomasz Kondraciuk. Nasza reprezentacja w składzie Dominik Zomer , Jakub Kałużny i Arek Kaczmarek (Striker Lisków) oraz Hubert Izydorkiewicz (Striker Turek).

Było to ostatnie wydarzenie w tym roku szkoleniowym, przyszedł okres przejściowy w którym reprezentacja będzie skupiała się na budowaniu formy na następny sezon. Wyzwań coraz więcej, już na początku września najmłodsi zmierzą się na lokalnym turnieju Babu Kids w Kaliszu organizowanym przez Polski Związek Muay Thai, natomiast juniorzy oraz seniorzy w kolejnej edycji Polish Fighter Cup w Szczecinie – turnieju z ramienia Polskiego Związku Kickboxingu. Wszystkich chętnych „przyszłych zawodników” oraz osoby chcące trenować rekreacyjnie serdecznie zapraszamy na treningi.

reklama

Zarząd klubu dziękuje wszystkim partnerom klubu, którzy aktywnie wspierają nasze działania: firmie Angie Power Service z Konina, zarządowi Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku, Restauracji Pico Bello z Uniejowa, firmie budowlanej Wojbud z Piętna oraz Gift z Wyszyny.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Sport to zdrowie, zadbaj o swoje pociechy i...

Sport to zdrowie, zadbaj o swoje pociechy i zapisz...

28 lip.
Striker Turek na seminarium w Wałczu

Striker Turek na seminarium w Wałczu

3 mrz.
Czarny pas dla Kamila Więcławka z Turku.

Czarny pas dla Kamila Więcławka z Turku.

27 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama