niedziela 22 lipca 2018

Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

reklama

Striker Turek na sparingach Muay Thai w Poznaniu

Striker Turek na sparingach Muay Thai w Poznaniu
 

17 czerwca czteroosobowa reprezentacja klubu Striker w Turku brała udział w VI edycji ogólnopolskich sparingach kickboxingu w formule Muay Thai. Sparingi były zorganizowane przez Grzegorza Waligóre trenera klubu Kohorta Poznań. Uczestnikami seminarium byli kadrowicze K-1, zawodnicy mma a gościem specjalnym był Tomasz Kondraciuk. Nasza reprezentacja w składzie Dominik Zomer , Jakub Kałużny i Arek Kaczmarek (Striker Lisków) oraz Hubert Izydorkiewicz (Striker Turek).

Było to ostatnie wydarzenie w tym roku szkoleniowym, przyszedł okres przejściowy w którym reprezentacja będzie skupiała się na budowaniu formy na następny sezon. Wyzwań coraz więcej, już na początku września najmłodsi zmierzą się na lokalnym turnieju Babu Kids w Kaliszu organizowanym przez Polski Związek Muay Thai, natomiast juniorzy oraz seniorzy w kolejnej edycji Polish Fighter Cup w Szczecinie – turnieju z ramienia Polskiego Związku Kickboxingu. Wszystkich chętnych „przyszłych zawodników” oraz osoby chcące trenować rekreacyjnie serdecznie zapraszamy na treningi.

reklama

Zarząd klubu dziękuje wszystkim partnerom klubu, którzy aktywnie wspierają nasze działania: firmie Angie Power Service z Konina, zarządowi Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku, Restauracji Pico Bello z Uniejowa, firmie budowlanej Wojbud z Piętna oraz Gift z Wyszyny.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Kickboxerzy zakończyli sezon szkoleń

Kickboxerzy zakończyli sezon szkoleń

3 lip.
Tuliszków: IV Mistrzostwa Uczniowskiego Klubu...

Tuliszków: IV Mistrzostwa Uczniowskiego Klubu...

2 lip.
Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk zakończyli...

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk zakończyli rok...

26 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama