sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

ETS 2018: Palant rządził na hali

ETS 2018: Palant rządził na hali - foto: materiał nadesłany
foto: materiał nadesłany 

Palant i Bumper Ball,  kto o tym słyszał? Do 23.0.2018 r. niewielu. Od niedzielnego popołudnia zdecydowanie więcej. Zwłaszcza Ci którzy pojawili się na hali OSiR zarówno w charakterze zawodników jaki i kibiców. Pierwszy dzień Europejskiego Tygodnia Sportu z Kopernikiem Plus to „Sporty zapomniane i sporty przyszłości" Uczniowie klas gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku  rozegrali mecze zarówno w palanta jak i w Bumper Ball.

To była nowość dla wszystkich, ale 10-cio osobowe zespoły przystąpiły do walki z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem. Palant to gra ich rodziców i dziadków. Protoplasta baseballa okazał się być bardzo interesującą grą wzbudzającą emocje zarówno wśród zawodników jak i kibiców. To był pierwszy turniej w palanta organizowany przez Kopernika Plus, ale zapewne nieostatni.

reklama

Natomiast Bumper Ball był już rozgrywany w Turku wzbudzając emocje i tak samo było teraz. Zespoły zacięcie walczyły zarówno z przeciwnikiem jak i z trudnościami poruszania się w magicznych kulach.

Wszystkie wydarzenia ETS są organizowane w ramach projektu  Turkowska Akademia Sportu współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Dzięki temu  wszyscy uczestniczący zawodnicy otrzymują nagrody, gadżety i słodkie podarunki.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Wideo: Alternatywne lekcje WF-u z Moniką Pyrek...

Wideo: Alternatywne lekcje WF-u z Moniką Pyrek już w...

29-11-2019
Największa Lekcja WF w ramach Europejskiego...

Największa Lekcja WF w ramach Europejskiego Tygodnia...

30-09-2019
Pełen emocji Turmageddon 2019 za nami!

Pełen emocji Turmageddon 2019 za nami!

28-09-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama