sobota 20 października 2018

Ireny, Kleopatry, Witalisa

reklama

ETS 2018: Palant rządził na hali

ETS 2018: Palant rządził na hali - foto: materiał nadesłany
foto: materiał nadesłany 

Palant i Bumper Ball,  kto o tym słyszał? Do 23.0.2018 r. niewielu. Od niedzielnego popołudnia zdecydowanie więcej. Zwłaszcza Ci którzy pojawili się na hali OSiR zarówno w charakterze zawodników jaki i kibiców. Pierwszy dzień Europejskiego Tygodnia Sportu z Kopernikiem Plus to „Sporty zapomniane i sporty przyszłości" Uczniowie klas gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku  rozegrali mecze zarówno w palanta jak i w Bumper Ball.

To była nowość dla wszystkich, ale 10-cio osobowe zespoły przystąpiły do walki z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem. Palant to gra ich rodziców i dziadków. Protoplasta baseballa okazał się być bardzo interesującą grą wzbudzającą emocje zarówno wśród zawodników jak i kibiców. To był pierwszy turniej w palanta organizowany przez Kopernika Plus, ale zapewne nieostatni.

reklama

Natomiast Bumper Ball był już rozgrywany w Turku wzbudzając emocje i tak samo było teraz. Zespoły zacięcie walczyły zarówno z przeciwnikiem jak i z trudnościami poruszania się w magicznych kulach.

Wszystkie wydarzenia ETS są organizowane w ramach projektu  Turkowska Akademia Sportu współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Dzięki temu  wszyscy uczestniczący zawodnicy otrzymują nagrody, gadżety i słodkie podarunki.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Kopernik Plus dziękuje -

Kopernik Plus dziękuje - "Największa Lekcja Aerobiku"

1 paźd.
Rekord Polski pobity! 2027 osób ćwiczyło aerobik!

Rekord Polski pobity! 2027 osób ćwiczyło aerobik!

28 wrz.
Turek: Europejski Tydzień Sportu 2018

Turek: Europejski Tydzień Sportu 2018

26 wrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama