czwartek 13 grudnia 2018

Dalidy, Juliusza, Łucji

reklama

Ladies Football Academy Turek rozpoczyna działanie

Ladies Football Academy Turek rozpoczyna działanie
 

Piłka nożna to sport nie tylko dla mężczyzn. Również płeć piękna potrafi doskonale radzić sobie na boisku. Czy w Turku uda się stworzyć silną grupę miłośniczek piłki? Takiej misji podjęli się twórcy Ladies Football Academy Turek.

Osoby odpowiedzialne za inicjatywę wskazują, że w LFA Turek znajdzie się miejsce zarówno dla dziewcząt, które trenowały już grę w piłkę nożną, jak i dla fanek aktywnego wypoczynku, które chcą sprawdzić się w tej dyscyplinie sportu startując z poziomu amatorskiego.

reklama

Oferujemy treningi z licencjonowanymi trenerami, współpracę z dietetykiem, psychologiem sportowym, a także fizjoterapeutą. Niebawem ruszamy! Zgłoś się do nas i razem z nami buduj potęgę piłki kobiecej w Turku! – zapewniają twórcy LFA Turek i  dodają, że juz niebawem podpisana zostanie umowa o współpracy między LFA Turek a Medykiem Konin, gdzie będą trafiać najbardziej utalentowane zawodniczki.

Więcej informacji o LFA Turek na fanpage'u ''Ladies Football Academy Turek'' na Facebooku oraz pod numerem telefonu 691-708-429.

 

Ladies Football Academy Turek rozpoczyna działanie

Podobne artykuły

komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama