czwartek 21 luty 2019

Eleonory, Lenki, Kiejstuta

reklama

Ladies Football Academy Turek rozpoczyna działanie

Ladies Football Academy Turek rozpoczyna działanie
 

Piłka nożna to sport nie tylko dla mężczyzn. Również płeć piękna potrafi doskonale radzić sobie na boisku. Czy w Turku uda się stworzyć silną grupę miłośniczek piłki? Takiej misji podjęli się twórcy Ladies Football Academy Turek.

Osoby odpowiedzialne za inicjatywę wskazują, że w LFA Turek znajdzie się miejsce zarówno dla dziewcząt, które trenowały już grę w piłkę nożną, jak i dla fanek aktywnego wypoczynku, które chcą sprawdzić się w tej dyscyplinie sportu startując z poziomu amatorskiego.

reklama

Oferujemy treningi z licencjonowanymi trenerami, współpracę z dietetykiem, psychologiem sportowym, a także fizjoterapeutą. Niebawem ruszamy! Zgłoś się do nas i razem z nami buduj potęgę piłki kobiecej w Turku! – zapewniają twórcy LFA Turek i  dodają, że juz niebawem podpisana zostanie umowa o współpracy między LFA Turek a Medykiem Konin, gdzie będą trafiać najbardziej utalentowane zawodniczki.

Więcej informacji o LFA Turek na fanpage'u ''Ladies Football Academy Turek'' na Facebooku oraz pod numerem telefonu 691-708-429.

 

Ladies Football Academy Turek rozpoczyna działanie

Podobne artykuły

Dziewczęta z LFA Turek na Turnieju Grodzisk Cup...

Dziewczęta z LFA Turek na Turnieju Grodzisk Cup 2019

24 st.
Wideo: Ladies Turek na podium Turnieju...

Wideo: Ladies Turek na podium Turnieju Sylwestrowego...

30-12-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama