wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

Striker Turek: Zunifikowane Mistrzostwa Świata w kickboxingu

Striker Turek: Zunifikowane Mistrzostwa Świata w kickboxingu
 

Blisko 3600 zawodników z całego świata, pojedynki rozgrywane na 24 matach, 4 ringach oraz klatce czyli Zunifikowane Mistrzostwa Świata we Włoskiej Marina di Carrara. Od 31 października do 4 listopada miasteczko położone w zatoce morza Liguryjskiego w sąsiedztwie Alp Apuańskich gościło reprezentantów takich styli jak karate, kung fu oraz kickboxing, którego formuły były najbardziej obsadzone liczebnościowo. Nasza 7 osobowa drużyna startowała w takich formułach jak K-1, low kick, semi/light contact, light kick. Reprezentacja spisała się na medal a w zasadzie na 14!!! Osiągnięcia naszych zawodników:

Marcin Wojciechowski - 2 miejsce w kategorii UFR 
Szymon Kałużny - 1 miejsce w kategorii UFR
Szymon Kałużny - 1 miejsce w kategorii K-1 Light 
Patryk Szulc - 1 miejsce w kategorii UFR
Aleksander Kowalczyk - 2 miejsce w kategorii UFR 
Aleksander Kowalczyk - 3 miejsce w kategorii K-1
Aleksander Kowalczyk - 3 miejsce w kategorii Light Contact
Hubert Izydorkiewicz - 1 miejsce w kategorii K-1
Hubert Izydorkiewicz - 2 miejsce w kategorii UFR
Hubert Izydorkiewicz - 3 miejsce w kategorii K-1 SR
Michał Mielczarek - 3 miejsce w kategorii UFR
 Kamil Więcławek - 1 miejsce w kategorii Light Contact
Kamil Więcławek - 2 miejsce w kategorii Low kick
Kamil Więcławek - 3 miejsce w kategorii K-1

reklama

Szczególne podziękowania należą się rodzicom Naszych nieletnich zawodników, bez których pomocy start w tym turnieju nie byłby możliwy. Zarząd dziękuję Im za wsparcie w każdej chwili o każdej porze dnia i nocy. Udział w turnieju nie byłby możliwy gdyby nie osoby oraz firmy spisane poniżej. Dzięki ich pomocy nie musieliśmy pokrywać pełnych kosztów wyjazdu. Wielkie DZIĘKI!!!

-Firma „InfoBase” -systemy Informatyczne, Panu Łukaszowi Milczarkowi oraz Waldkowi Werbińskiemu,
-Firma „IzoSerwis” – izolacje przemysłowe, Panu Jakubowi Kowalczykowi,
-Firma „PIT” –biuro rachunkowe, Panu Pawłowi Tylki,
-Firma „GilTrans”- Auto-Handel-Transport, Panu Adrianowi i Erykowi Gilowi,
-Państwu Renacie i Tomaszowi Czubakowi 
-Firma „DJP” – Damian Przeor,
-Firma "Zina", 
-Starostwo Powiatowe w Turku – Pan Starosta Mariusz Seńko,
-Pani Mirosława Puszcz-Majda 
-Zarząd OSP Turek
-Firma „Angie Power Serwice” – Panu Dominikowi Raczyńskiemu
-Firmom „Dźwig Met”, „Wojbud”, „Gift”, „Limax”, Restauracji Pico Bello z Uniejowa stałym partnerom klubowym.

Kolejne wyzwania przed Naszymi zawodnikami już w grudniu. W skład ścisłe kadry dojdzie kilka osób, które już w grudniu będą sprawdzać się na lokalnych turniejach, natomiast ścisła kadra przechodzi w stan krótkiego roztrenowania gdyż w nowym roku kolejne wielkie wyzwania. Klub prowadzi nabór do sekcji początkujących dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Nie każdy musi zostać fighterem ale każdy możę trenować w Naszym klubie. „By szczyty zdobywać!”

reklama

matteriał nadesłany

Podobne artykuły

Striker Turek na seminarium w Wałczu

Striker Turek na seminarium w Wałczu

3 mrz.
 UKS

UKS "Piątka" Turek czwartą drużyną Kadetek w...

29 lt.
Malanów zdominował Mistrzostwa Powiatu...

Malanów zdominował Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w...

19 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama