niedziela 24 marca 2019

Gabrieli, Marka, Seweryna

reklama

V Memoriał im. Adama Skoniecznego w piłce siatkowej

V Memoriał im. Adama Skoniecznego w piłce siatkowej
 

W sobotę rano w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Turku odbył się kolejny Memoriał im. Adama Skoniecznego. Uczestniczący w nim siatkarze z całego kraju walczyli o Puchar Burmistrza Turku. Turniej zorganizowało Stowarzyszenie „Siatkarz Turek”.

W sobotę, 8 grudnia br. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Turku odbył się już V Memoriał im. Adama Skoniecznego. Cykliczna organizowana impreza jest znakomitą formą uczczenia pamięci zmarłego nagle naszego wspaniałego kolegi, policjanta. Adam łączył codzienna służbę z pasją jaką była siatkówka. Startował w wielu turniejach reprezentując środowiska policyjne.

reklama

W memoriale wzięło udział 6 drużyn z całego kraju. W rozgrywkach brali udział także policjanci i pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Turku. Zmagania siatkarskie rozgrywane na wysokim poziomie sportowym wyłoniły zwycięzcę.

Końcowa tabela turnieju:

I miejsce – Oldboys Bydgoszcz
II miejsce – Piptopol Pobiedziska
III miejsce – Ochocki Turek
IV miejsce – Gryf Łask
V miejsce – Siatkarz Turek
VI miejsce – KPTS Krotoszyn

reklama

Drużyny uczestniczące w Memoriale uhonorowano pucharami i dyplomami. Najlepsza drużyna uhonorowana została Pucharem Burmistrza Turku.

Przyznano także wyróżnienia indywidualne:

  • Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Turku dla najlepszego zawodnika turnieju zdobył Robert Walczak z Bydgoszczy.
  • Tytuł najlepszego atakującego zdobył Robert Wójciak z Łasku.
  • Najlepszy rozgrywającym został Jarosław Doberszczyn z Bydgoszczy.
  • Najlepszym blokującym wybrano Tomasza Smarzowskiego z Pobiedzisk, a miano najlepszego przyjmującego turnieju zdobył  Adam Ciuśniak z drużyny Ochocki Turek.

V Memoriał im. Adama Skoniecznego mógł się odbyć dzięki pomocy w jego organizacji, której udzieliły: władze miasta Turku, Komendant Powiatowy Policji w Turku, a także sponsorzy.

Podobne artykuły

Wideo: Pijany kierowca dachował na Jana Pawła...

Wideo: Pijany kierowca dachował na Jana Pawła II....

z wczoraj
Pierwszy dzień wiosny. Policyjna akcja

Pierwszy dzień wiosny. Policyjna akcja "Wiosna 2019"

21 mrz.
Podium dla siatkarek z

Podium dla siatkarek z "Czwórki" na turnieju w Kole

21 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama