poniedziałek 17 czerwca 2019

Laury, Leszka, Marcjana

reklama

Mistrzowie sportów walk u Burmistrza Turku

Mistrzowie sportów walk u Burmistrza Turku
 

W Urzędzie Miejskim w Turku odbyło się spotkanie z mistrzami sportów walk z Turku, którzy we Włoszech i w Kazachstanie wywalczyli wysokie miejsca na podium.

Burmistrz Romuald Antosik na spotkanie zaprosił zawodników klubu Striker Turek: Marcina Wojciechowskiego, Huberta Zydorkiewicza, Michała Mielczarka, Wiktora Lebiedzińskiego, Patryka Szulca, Szymona Kałużnego, Aleksandra Kowalczyka i Zuzannę Drewniak, wraz z trenerem Kamilem Więcławkiem. Zawodnicy tego klubu zdobyli siedem medali na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Sulejówku, co dało im awans do Mistrzostw Świata we Włoszech, w których zdobyli 14 medali, zajmując najwyższe miejsca na podium.

reklama

W spotkaniu uczestniczyła także Adrianna Kolenka. 15-letnia turkowianka, uczennica Szkoły Podstawowej nr 5, w listopadzie reprezentowała Polskę w Pucharze Świata Kyodokyokushin w Kazachstanie, gdzie zdobyła pierwsze miejsce. Start Adrianny w Kazachstanie finansowo wsparło Miasto Turek.

Burmistrz Romuald Antosik podziękował wszystkim zawodnikom za godne reprezentowanie Turku na turniejach krajowych i międzynarodowych. Podkreślił, jak ważne jest to, że znaleźli oni w swoim życiu pasję, co z kolei przekłada się na ich zainteresowania i styl życia. Wszyscy otrzymali podziękowania, zaś Adrianna Kolenda podziękowała Burmistrzowi za wsparcie finansowe jej startu w mistrzostwach w Kazachstanie.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Zgrupowanie kickboxerów z Klubu Striker  w...

Zgrupowanie kickboxerów z Klubu Striker w Ośrodku...

29 st.
Striker Turek: Zunifikowane Mistrzostwa Świata...

Striker Turek: Zunifikowane Mistrzostwa Świata w...

13-11-2018
Powołania dla zawodników z klubu Striker Turek

Powołania dla zawodników z klubu Striker Turek

01-10-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama